wtorek, 28 kwietnia 2015

NAKLEJKI ŚWIECĄCE W NOCY - GWIAZDY I KSIĘŻYC


Naklejki świecące w nocy - gwiazdki i księżyc
W ramach współpracy z AKATJA otrzymałam do testowania naklejki świecące w nocy-gwiazdy i księżyc. Pierwsze moje wrażenia po otwarciu przesyłki? że są zrobione z bardzo wysokiej jakości folii. Folia ta jest jednorazowego użytku - po naklejeniu nie ma możliwości ponownego przyklejenia w innym miejscu. Przyklejają się bardzo dobrze, bez potrzeby mocnego przyciskania. Ja ozdobiłam nimi sufit, ale można nimi ozdobić każdą płaską powierzchnię - ścian, mebli, drzwi, luster, płytek, itp. Kiedy są zakurzone wystarczy je umyć ściereczką , ponieważ są wodoodporne. Jak długo"świecą" w nocy? Około trzech godzin, czasem jeżeli dzień jest słoneczny, świecą nawet dłużej.
Tak naklejki prezentują się w pokoju mojego synka. Zdjęcie zostało zrobione po naświetleniu naklejek w deszczowy dzień. Kiedy jest słonecznie, świecą o wiele jaśniej. I takim oto sposobem synek zyskał swoje prywatne niebo :)

Te i inne piękne naklejki, np. dmuchawce, kwiaty, cytaty, obrazy malowane na płótnie itp. znajdziecie tutaj:http://akatja.pl/. Jeżeli nie wiecie czym i jak ozdobić swoje ściany, żeby wyglądały nietuzinkowo to zapraszam do Pracowni Dekoracji Akatja :)
P.S. Kilka miesięcy później zaplanowałam malowanie owego sufitu, i żal było mi zniszczyć naklejki. Jednak okazało się, że farba na nie nie"łapie", więc nadal mamy swoje prywatne niebo.6 komentarzy :

 1. Miałam podobn, nie z folii a chamskiego plastiku, przyklejane na taka plastyczna masę.. Która w razie chęci oderwania od sufitu odchodziła razem z nim.. :D cudnie świeciły, ale później juz był problem :) fajnie ma Twój mały :) lepiej mu się pewnie śpi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja młodsza pociecha miała te z plastiku.Co chwilę odpadały i mąż przyklejał je kropelką :) Potem przy malowaniu trzeba było drapać żyletką :(

   Usuń
 2. Ja też mam gwiazdki. Tylko mogę je przeklejać. Są mega :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak ten sklep ma świetny wybór. Ja mam naklejki pod włączniki i świetna sprawa bo nie widać śladów po łapkach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście mają świetne rzeczy i w konkurencyjnych cenach :)

   Usuń

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka