niedziela, 17 lipca 2016

"ROBOTY" - PAWEŁ KŁUDKIEWICZ


O tak, tym razem wydawnictwo BABABRYBA doprowadziło mojego synka do prawdziwej euforii swoją publikacją o nazwie ""ROBOTY". Jest to książeczka - wyszukiwanka, z minimum słów, a maksimum obrazków i treści. Mas szczegółów do których nasza pociecha może sobie dopowiadać różnorakie historie znajdują się na kartonowych stronach.


Na Ziemi wylądowały roboty! Robołapa, Cuksomat, Robonardo, Kraftwercik, Robotstein, Kalkulator, Elektrożyraf, Megaton - to tylko niektóre z robotów, które spotkacie w tej książce. Możecie śledzić ich przygody na superkolorowych planszach oraz szukać setek ciągle zmieniających się szczegółów.
ROBOTY to wielkoformatowa książka kartonikowa, z której nawet najmłodsze dzieci będą czerpać radość, przy okazji ucząc się liter oraz liczenia.

Publikacja w całości wykonana jest z twardego kartonu, zarówno okładka jak i strony. Jest tutaj ogromna ilość szczegółów, więc i starsze i młodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Starszaki będą potrafiły wymyślić historię do wszystkich bohaterów, a maluchy wybiorą sobie jednego i na każdej stronie, kiedy odnajdą swojego ulubieńca, z ciekawością popatrzą  na dalszy ciąg jego przygód. Jest to kolejna publikacja wydawnictwa BABRYBA, w której znajdziecie maksymalna ilość treści przy minimalnej ilości tekstu. Ilustracje, które są zarazem opowieścią, są niezwykle kolorowe i przyciągające wzrok. Mój synek uwielbia wszystko to, co związane ze zwierzętami, autkami i robotami. Potrafi sporo czasu spędzić nad ta książką, sprawdzając przygody za każdym razem innego bohatera. Działa mu to cudownie na wyobraźnię, bo co innego  może ją tak pobudzać, jak nie kolorowa i wesoła książka, w której można samemu tworzyć opowiadanie, które za każdym razem może być inne, w zależności od tego, co nam podpowiada wyobraźnia. My i nasze dziecko wymyślimy tu historię ROBOLITERA, będziemy szukać PANA PROCESORA, pośmiejemy się z postaciami WKRĘT, TWIST i GWINT, podamy też rękę AKUMULATOROWI JANUSZOWI. Takich postaci znajdziemy tu ogromną ilość, a każda jest inna i dopracowana w każdym calu. Ja sama dałam się wciągnąć w szukanie nowych postaci na każdej ze stron. Niesztampowa i oryginalna książka, która polecam.Książkę możecie zakupić  TU


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka