środa, 31 sierpnia 2016

KONKURS - "ŁOWCA CZTERECH ŻYWIOŁÓW" - AGATA ADAMSKA...

Zapraszam wszystkich serdecznie na konkurs, w którym do wygrania są aż trzy egzemplarze cudownej książki,  pt. " Łowca czterech żywiołów" Agaty Adamskiej.


Cudowna powieść Agaty Adamskiej „Łowca czterech żywiołów” to czysta magia, w dosłownym słowa znaczeniu, dlatego pytanie konkursowe również jest magiczne. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić się w komentarzu poniżej, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

PYTANIE KONKURSOWE

Wyobraź sobie, że na jeden dzień masz możliwość władania jednym z czterech żywiołów : ogniem, ziemią, wodą i powietrzem. Który wybierzesz i jakie będzie Twoje pierwsze zaklęcie?

Wygrywają trzy osoby, które wykażą się największą kreatywnością.

NAGRODY

Trzy osoby, których odpowiedzi zostaną uznane za najbardziej kreatywne, otrzymają po jednym egzemplarzu powieści „Łowca czterech żywiołów” . 

REGULAMIN

Konkurs trwa do 14. 09. 2016 do godziny 23.59. Zwycięzcy zostaną ogłoszenie w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu i tyle samo dni maja na podanie swoich danych adresowych. Adres email do podania adresów,będzie podany przy wynikach konkursu. Wygrywają trzy osoby, po jednym egzemplarzu książki.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka