wtorek, 18 października 2016

KONKURS - DO WYGRANIA"NA SZCZYCIE. GRA O MIŁOŚĆ" - K. N.HANER...Zapraszam wszystkich serdecznie na konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz cudownej książki,  pt. "Na szczycie. Gra o miłość" - K. N. Haner.


"Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie będą przeszkodą w budowania szczęścia? Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie wystawione na próbę. Demony przeszłości powrócą, a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość. "

PYTANIE KONKURSOWE

Jaka powieść K. N. Haner ( nie musi być tylko ta wydana jako książka) jest Twoją ulubioną  i dlaczego?

Wygrywa jedna osoba, która wykaże się największą kreatywnością.

NAGRODY

Jedna osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną, otrzyma jeden egzemplarz powieści "Na szczycie. Gra o miłość". . 
REGULAMIN
Konkurs trwa do 30. 10. 2016 do godziny 23.59. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu i tyle samo dni ma na podanie swoich danych adresowych. Adres email do podania adresów, będzie podany przy wynikach konkursu. Wygrywa jedna osoba, jeden egzemplarz książki.
PREMIERA KSIĄŻKI JUŻ 26 PAŹDZIERNIKA !!!! 

Zwyciężczynią zostaje Alicja Kilichowska.
Zapraszam do podania adresu do wysyłki nagrody na adres mailowy olkasandra@o2.pl

GRATULACJE!!!!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka