środa, 25 października 2017

CZY W ŻYCIU TEŻ TAK JEST?

Zdjęcie pochodzi ze strony https://ero.club/pl/Nie będzie dziś recenzji żadnej książki, ani mojego pamiętnika - w zamian zaproszę Was na temat całkowicie odmienny, ale jakże rzeczywisty. Czytając ogromna liczbę erotyków wysyłanych do mnie przez wydawnictwa, często zastanawiam się jak książkowa fikcja ma się do prawdziwego życia? Czy tutaj również mozna odnaleźć chociażby cząstkę tego, co w powieściach?
W dzisiejszych czasach seks i erotyka to tematy, z którymi każdy z nas spotyka się na co dzień. Czy to w telewizji, mediach czy kinie – można powiedzieć, że stanowią jedne z najwyższych walut. Dziwi więc fakt, że nierzadko bywają one tematem tabu wśród znajomych. Trochę czasu minęło od złotej ery "wolnego seksu", gdzie każdy otwarcie dzielił się swoimi dewiacjami. Niegdyś zagadnienia związane z seksem podejmowane były z lekkością, bez obaw, że ktoś się na nas krzywo spojrzy.Dzisiaj, istota tematu pozostała nienaruszona, aczkolwiek zmieniło się medium i pośrednik do wymiany tego typu informacji.

Internet sprawił, że anonimowość przestała być przywilejem, a stała się integralną częścią naszego życia. Pomijając wszelkie ułatwienia i dogodności w życiu codziennym, jakie niesie ze sobą połączenie internetowe, sporo osób odzyskało pewną swobodę w dzieleniu się przeżyciami i swoimi preferencjami za pośrednictwem różnych forów i blogów. Każdy z nas ma jakieś fantazje i fetysze, na przekór ogólnie przyjętym opiniom – kobiety mają ich nawet więcej.

Jednak sam fakt posiadania jasno określonych preferencji seksualnych nie sprawi, że ktoś będzie miał ochotę się nimi dzielić, tym bardziej w wąskim gronie najbliższych znajomych. Zawsze jest ten niepokój i obawa przed odrzuceniem, wyśmianiem, zmieszaniem z błotem za coś, na co tak naprawdę nie ma się wpływu.

Paradoksalnie jest to pewne zderzenie swego rodzaju wewnętrznego krzyku i chęci rozmowy z kimś, zablokowane przez społeczne limity i obawy. Problemem może być jedynie zrobienie tego pierwszego kroku, aby wyjść ze swojej strefy werbalnego komfortu i otworzyć się ze swoimi erotycznymi fantazjami. Na szczęście w dobie internetu istnieje mnóstwo stron, które zapewniają tego typu usługi anonimowo, zarówno dla pań, jak i panów. Jedną z nich jest ero.club.

Istnieje co prawda wiele portali tego typu, aczkolwiek przy większości z nich, zawsze jest jakiś haczyk w postaci płatnego logowania czy podawania szczegółowych danych osobowych. Na ero.club zarówno założenie konta, jak i publikowanie ogłoszeń jest zupełnie darmowe. Jeśli więc szukasz kogoś, aby podzielić się swoimi erotycznymi fantazjami, warto spróbować właśnie tam.

Pod wieloma względami strona ta nie różni się od innych portali randkowych. Tutaj również określamy swoje preferencje, wiek (zarówno swój, jak i próg wiekowy, którego oczekujemy od drugiej strony), miejsce zamieszkania, oraz wszelkie inne tego typu informacje. Wygodny system tagów umożliwia bezproblemowe znalezienie osoby w tym samym mieście czy wieku. Ponadto, możemy zawęzić nasze wyszukiwanie do konkretnych rzeczy, które chcielibyśmy spróbować, jak np. zabawki czy seks w miejscu publicznym. Obszerna baza użytkowników sprawia, że prawdopodobieństwo, że nie znajdziemy naszego wymarzonego seks towarzysza, jest stosunkowo małe. Wysoki, niski, blondyn, brunet, dobrze wyposażony czy żonaty? To jedynie krople w morzu opcji, które możemy oznaczyć przy wyszukiwaniu czy też zakładaniu własnych ogłoszeń.

Można bez problemu wymieniać się numerami telefonów czy adresami mailowymi. Oczywiście, jeśli tego zechcemy, kluczem jest tutaj dyskrecja i nie ma żadnego przymusu do ujawniania swoich danych. Jedną z niewątpliwych zalet ero.club jest bezpośredniość użytkowników w określaniu swoich potrzeb. Przy pomocy systemu tagowania każdy jest w stanie dokładnie opisać swoje fantazje i preferencje, aby uniknąć zbędnych nieporozumień. Jest to strona, która skupia się niemal wyłącznie na tym konkretnym aspekcie, tak więc nie powinno dojść do sytuacji, gdy jedna ze stron oczekiwała czegoś więcej, czego nie mogła dostać. Ponadto, jeśli ktoś czuje, że powinien być wynagrodzony za swoje usługi pieniężnie, jest na to specjalna opcja, którą można wybrać przy publikacji swoich ogłoszeń. Jeśli zatem szukasz sponsora albo sponsorki, wystarczy skorzystać z odpowiednich filtrów na stronce.

Tak więc, jeśli masz potrzeby czy głęboko ukryte fantazje, których wstydzisz się publicznie, być może warto spróbować? Nigdy nie ma gwarancji na to, że się uda, aczkolwiek warto czasem zaryzykować i zrobić ten krok do przodu. Zamiast nieustannie chować się pod osłoną społecznego wstydu i hipokryzji, lepiej zawalczyć o swoje i spróbować czegoś nowego. Życie jest zdecydowanie za krótkie, aby być niewolnikiem swoich własnych obaw. Dzięki temu portalowi znajdziesz otwarte na nowe doznania osoby o podobnej mentalności. Wiele kobiet przez długi czas trzyma w tajemnicy swoje fantazje, zastanawiając się, dlaczego nigdy nie wprowadziły je w życie. A przecież na to nigdy nie jest za późno.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka