poniedziałek, 16 kwietnia 2018

"DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI. OSKARŻYCIEL", "DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI. NIEWINNA" - WHITNEY G.


Dwie książki o niewielkiej ilości stron, a emocji tyle, co w najbardziej opasłych tomiskach. Kto by pomyślał... "Domniemanie niewinności" w duecie to jest to, co kocham w erotykach. I nareszcie nastąpił przełom - znalazłam tu coś, czego jeszcze nie było.Obie książki pojechały ze mną w podróż do Warszawy, niestety już w połowie trasy się skończyły, nad czym bardzo ubolewałam. 

Aubrey i Andrew to dwoje samotnych ludzi którzy poznają się na forum dla prawników. Ich znajomość powinna zostać czysto służbowa, bo takie jest założenie portalu. Jednak w trakcie niezliczonych rozmów i korespodencji mailowych nawiązuje się między nimi nić przyjaźni. Problem w tym, że ona coś ukrywa, bo za nic w świecie nie chce spotkać się w "realu". On nienawidzi kłamstwa, bo jak się domyślacie, ktoś go kiedyś oszukał i pozostawił uraz i kiedy prawda o dziewczynie wychodzi na jaw, mężczyzna postanawia się zemścić, tylko czy będzie potrafił? Co wspólnego ma z tym wszystkim nowa, długonoga stażystka? Czy Andrew będzie w stanie się otworzyć i zapomnieć?

Całość napisana jest lekkim językiem, jednocześnie wciągającym w fabułę od samego początku. Autorka nie przesadziła z opisami, a akcja toczy się szybko i z przytupem. Sceny zmieniaja się jak w kalejdoskopie i nie pozwalają czytelnikowi nawet na moment sie nudzić. Bardzo przypadł mi też do gustu styl literacki autorki, bo pisze z poczuciem humoru, zadziornie, intrygująco i ciekawie. Z każdego zdania dosłownie wylewają sie pokłady namiętności i sypią się iskry, co spowodowało u mnie wilokrotnie ciarki. Sceny seksu, bo takich w erotyku zabraknąc nie może, są interesujące i nie powielają schamtów z innych powieści o tej tematyce. Całość nie należy do ambitnej, ale na pewno zaklasyfikować ją można do górnej półki w swej kategorii, gdyż oprócz seksu znajdziemy tu też całą gamę psychologicznych aspektów, a jakich? O tym musicie przekonać się sami.

Polecam powieści, bo dają czytelnikowi nowe spojrzenie na świat romansów, a jednocześnie pozwalają spędzić z lekturą przyjemne chwile. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka