czwartek, 10 maja 2018

"PRETTY HAPPY. PRZEPIS NA POKOCHANIE SIEBIE" - KATE HUDSON...Któż nie zna słynnej aktorki Kate Hudson, córki równie sławnej Goldie Hawn? "Cena honoru", "Rozwód po francusku" czy "Dziewczyna mojego kumpla" to tylko nieliczne z jej filmów. Dodatkowo Kate jest producentką filmową i bizneswomen, a teraz... została również autorką.


Już patrząc na tryskającą anergią Kate Hudson widać, że kocha samą siebie i to z wzajemnością. Z jej oczu bije radość, a z całej postawy pewność siebie. Nic tylko pozazdrościć. Autorka zdając sobie sprawę z tego wszystkiego, postanowiła podzielić się z nami, czytelnikami kilkoma radami dotyczącym tego, jak pokochać siebie, a zrobiła to wydając poradnik "Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie".

Kate w swym poradniku strona po stronie ukazuje nam jak kochać samego siebie, czuć się piekną, a zarazem szczęśliwą osobą. Robi to w sposób bardzo przystępny i... normalny. Nie znajdziecie tu nic z gwiazdorzenia, bo aktorka ukazuje nam siebie, jako zwykłą kobietę, która również ma kompleksy i także popełnia błędy. Mimo to kocha siebie, a tym samym szczęście położyło się u jej stóp. 

Żeby poradnik był bardziej przejrzysty, został podzielony na trzy części. Pierwszy pomaga nam zrozumieć termin "body smart", drugi wyjaśnia co trzeba dostarczyć do naszego organizmu, a trzecia motywuje do odnalezienia w nas motywacji i siły. 

Kate porusza wiele temtów, które jej zdaniem są ściśle związane z "pokochaniem siebie". Należą do nich również nasze myśli i uczucia. Wiele uwagi zostało też poświęcone planowaniu i zrozumieniu tego słowa. Wszystko opisane jest w przystępny, skromny i ciekawy sposób. Dodatkowo w książce znajdziemy masę cudownych ilustracji i obrazków, które dopełniają treść, a równocześnie nadają poradnikowi dopracowany wygląd. Trzeba przyznać, że dbałość o najmniejszy szczegół również jest bardzo widoczna, a kredowe kartki i twarda oprawa sprawiają, że książka wydaje się być luksusową.

Jeżeli nie potrafisz spojrzeć na siebie bez całej gamy negatywnych odczuć, to ta książka jest dla Ciebie!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka