wtorek, 19 grudnia 2017

"ŚWINKA PEPPA" - CZY WARTO SIĘGNĄĆ PO MAGAZYN Z JEJ UDZIAŁEM?


Kto nie zna Peppy? Ręka do góry! Nikt? Tak właśnie myślałam, bo słynną świnkę znają wszyscy od najmłodszych do najstarszych. W dzisiejszym poście mam coś dla tych najmłodszych, mianowicie specjalne wydanie Magazynu Świnka Peppa i to z płytą.


Pakiet magazyn i płyta, opowiadający o wyżej wymienionych bohaterach i jej sympatycznej rodzinie,  z pozoru wydaje się być niepozorny. Zwykła płyta i zeszyt z zadaniami liczący zaledwie kilka stron, a jednak... Gazetka jest cienka, bo  kierując ją do najmłodszych czytelników, wydawnictwo Media Service Zawada musiało skupić się na tym, by młodego czytelnika zainteresować, a nie przestraszyć opasłym tomiskiem. Po za tym mało nie zawsze znaczy gorzej, bo akutar tutaj jest tyle treści, ile jest w stanie "przerobić" dziecko.

Bardzo ważną rzeczą jest również to, że treść została ukierunkowana odpowiednio do czytelników uwielbiających pocieszną świnkę. Proste zdania, krótkie komunikaty, historyjki obrazkowe i duże litery - tak, jak powinno być. Pisemko jest miesięcznikiem, więc warto zaprenumerować je dla swej pociechy, bo co lepiej uczy niż zabawa, i to mądra zabawa?


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka