wtorek, 26 stycznia 2021

BO SKARPETKI NIE MUSZĄ BYĆ NUDNE...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://candysox.pl/337-skarpetki-w-koty.html

Wszyscy wiemy, że nasza codzienność do łatwych i często wesołych nie należy, prawda? Żeby jakoś sobie z tym poradzić, jedni marudzą, inni biorą każdy dzień taki, jaki jest, a jeszcze inni starają się drobnymi gestami czy detalami rozweselić swoje otoczenie.


Ciekawym elementem, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy są śmieszne skarpetki, które niewielkim nakładem finansowym jednocześnie bawią i grzeją nasze stopy w ten zimowy czas (kiedy piszę ten post, za oknem widać biały puch w postaci świeżutkiego śniegu). Mogą one też być świetnym dodatkiem do prezentu lub wystąpić jako prezent samodzielny.


Zdjęcie pochodzi ze strony https://candysox.pl/209-skarpetki-z-hamburgerem.html

I oto przed Wami mega wesołe skarpetki idealne dla pożeracza hamburgerów. Wykonano je z najlepszej jakości materiałów ( bawełna, poliester i elastan) dzięki czemu zachowają kolory i kształt przez bardzo długie lata, jeżeli tylko będziemy je prać w temperaturze nie wyższej niż 30 stopni i nie będą suszone bezpośrednio na słońcu. Widoczna długość ( nad kostki) sprawdzi się zapewne w mroźne dni.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://candysox.pl/156-skarpetki-z-czarnym-kotem.html

Kto lubi koty? Przed Wami skarpetki do kostki stworzone z myślą o osobach zakochanych w miauczących stworzeniach. Te krótki skarpetki przynoszą zarówno radość, jak i szczęście. Wykonano je z bawełny, elastanu i poliestru co gwarantuje trwałość kolorów i kształtu. Pamiętajmy też, aby prać je na lewej stronie i nie suszyć bezpośrednio na słońcu. Dostępny rozmiar to one size 36-41.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://candysox.pl/396-zestaw-dla-lasucha.html


Jak szaleć, to szaleć, w związku z tym mam do zaproponowania cudny zestaw skarpetek dla łasucha (złodziej pączków, złodziej makaroników i fan pączków). Całość zapakowana jest w pudełko prezentowe i gotowe do wrączenia solenizantowi. Świetną sprawą jest uniwersalny rozmiar skarpet od 36 do 41.  Tak, jak poprzednio, skarpety wykonane są z baweły, elastaniu i poliestru (w większości z bawełny) co sprawia, że bardzo, bardzo długo nie traca kształtu, a kolory nie blakną. 

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej wzorów skarpet to zapraszam do kliknięcia w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko, co sprawi, że znajdziecie się w mega kolorowym świecie nie tylko skarpet ale również kubków prezentowych, nauszników zimowych, termoforów, długopisów prezentowych i wielu innych, ciekawych produktów. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka