niedziela, 14 lutego 2021

STAL NIERDZEWNA I JEJ ZASTOSOWANIE...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://inox-polska.pl/stal-nierdzewna/blachy-nierdzewne/

Jaki jest jeden z najpopularniejszych wyrobów hutniczych? Oczywiście jest to stal nierdzewna, odporna na rdzę i szereg niszczących czynników. Nie wszyscy wiedzą, że stal nierdzewna wyparła  już czarną także w kuchniach, a emaliowane garnki stosowane są coraz żadziej.


Stal nierdzewną możemy spotkać praktycznie wszędzie. Występuje ona w wielu gatunkach i rodzajach. Stal kwasoodporna jest stosowana w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym czy samochodowym. Ostatnio wyjątkowo chętnie po stal sięgają dekoratorzy wnętrz. Kto z nas nie widził przepięknych i dekoracyjnych balustrad ze stali nierdzewnej? Elememty takiej balustrady są jednak nie tylko piękne ale też odporne na uszkodzenia mechaniczne, całkowicie obojętne na korozję, wysokie temperatury i inne, szkodliwe czynniki. Oczywiście wszystko musi być wykonane z blachy najwyższej jakości. Czołowym dystrybutorem wyrobów ze stali nierdzewnej w Polsce jest obecnie INOX Polska.

Hurtownia INOX Polska od wielu lat zajmuje się dystrybucją produktów ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Asortyment dostępny w hurtowni to głównie blacha nierdzewna, rury ze stali nierdzewnej, stal kwasoodporna, a także profile i pręty nierdzewne. Proponując swoje produkty, hurtownia przykłada dużą wagę do stosunku jakości do ceny, który zdecydownie jest korzystny. Jednocześnie zatrudnieni w INOX Polska wykwalifikowani fachowcy zawsze służą poradą w zakresie doboru odpowiednich rozmiarów i gatunku elementów stali nierdzewnej. Ciekawe jest też to, że nawet najbardziej niekonwencjonalne zamówienie klienta jest realizowane w bardzo szybkim czasie.

Muszę też wspomnieć, że wyżej wspomniana stal i wyroby z niej wyprodukowane są bardzo przyjazne dla środowiska, a ich wielka trwałość, jaką cechują się elementy nierdzewne, czy to w konstrukcjach czy w przedmiotach codziennego użytku sprawia, że służą nam przez wiele lat.  Oszczędzamy zatem nie tylko na wytworzeniu nowych produktów ale też energii i pracy potrzebnej do zastąpienia zużytych elementów. Rury nierdzewne i złom bardzo łatwo poddają sie recyklingowi więc ponad połowa wykorzystywanej stali pochodzi z  odzysku.

Hurtownia prowadzi sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i internetową (na stronę firmy możecie przenieść się klikając w link pod zdjęciem lub w słowa podświetlone na niebiesko), a w razie wątpliwości zawsze można skontaktować się także telefonicznie. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka