poniedziałek, 18 października 2021

SZYJEMY KOLOREM


Zdjęcie pochodzi ze strony https://szyjemykolorem.pl/produkt/poszewka-haftowana-len-100-komplet-2-szt-fiolki/


Len to tkanina niezwykle delikatna, a jednocześnie bardzo wytrzymała, która nazywana jest też szlachetną tkaniną. Jest to materiał w stu procentach naturalny i ekologiczny. Jest przewiewny, chłodny, cechuje się wysoką absorpcją wilgoci, odbija ciepło, pochłania ładunki elektryczne, jest antyalergiczny i antybakteryjny, okazuje się być najbardziej trwałą i łatwą w pielęgnacji tkaniną naturalną i obecnie jest bardzo "trendy"


Przyjrzyjmy się zatem bliżej kilku produktom wykonanym z lnu i poznajmy ich zalety. Pierwszą będzie poszewka na poduszkę widoczna na zdjęciu tytułowym (możecie ją zakupić klikając w link pod zdjęciem). Jej największą zaletą jest to, że może być stosowana przez osoby z alergiami, gdyż nie uczula i nie podrażna skóry, co zdecydowanie wpływa na dobry i spokojny sen. Jest też zdrowa i higieniczna, bo nie rozwijają się w niej bakterie. Może zatem być nazywana pościelą antyroztoczową.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://szyjemykolorem.pl/produkt/woreczek-na-lawende-zestaw-3szt/

Teraz popatrzmy na piękny zestaw woreczków na lawendę, który może być także cudownym i pachnącym prezentem. Woreczki  przydadzą się w każdej kuchni jako miły i funkcjonalny akcent na przechowywanie suszonej lawendy. Dzięki antybakteryjnym i higroskopijnym właściwosciom lnu w woreczkach można też przechowywać suszone zioła, grzyby czy nawet chleb. Len pochłania wilgoć więc produkty nie pleśnieją i są jeszcze bardziej wysuszone.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://szyjemykolorem.pl/produkt/lniana-serweta-w-kolorze-naturalnym-bez-z-listwa-i-merezka/

A może skusicie się na lnianą serwetę, w kolorze naturalnym z listwą i mereżką? Obrus ten cechuje się niezwykłą wytrzymałością i trwałością. Można go prać i prać, a i tak posłuży nam przez długie lata. Jest mega estetyczny i pasuje do każdego wystroju. Jego włókna nie przyjmują zabrudzeń, a w przypadku małych plamek wystarczy go tylko przetrzeć czystą ściereczką. Nie przyciąga kurzu i nie elektryzuje się. 


Zdjęcie pochodzi ze strony https://szyjemykolorem.pl/produkt/lniany-worek-swiateczny-prezentowy-35x37-cm/

I na koniec moi Kochani coś świątecznego, bo przecież święta już tak blisko. Przed Wami worek na prezenty świąteczne - niezwykle oryginalny i efektowny. Nada się nie tylko do domu ale śmiało może ozdobić witryny sklepowe, hole hotelowe, sekretariaty itp. Jest wielokrotnego użytku.

Po więcej lnianych perełek zapraszam na stronę https://szyjemykolorem.pl/.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka