poniedziałek, 3 stycznia 2022

CZAS JEST WSZYSTKIM CO MASZ...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://novotime.pl/product-pol-17977-ZEGAREK-MESKI-BALTICUS-GWIEZDNY-PYL-NIEBIESKI-METEORYT-40MM-BLT-BALSDBMD.html

 

Novotime to polska firma, która specjalizuje się w... czasie czyli w najmodniejszych zegarkach. Obecnie hitem są zegarki w kolorze srebrnym, srebrzystym i klasycznym żółtym złocie. Popularnością cieszą sie też sportowe zegarki ze stalowymi bransoletami. 


Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą, ale jak w dzisiejszym świecie funkcjonować bez zegarka, nawet jeśli jest się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi? Wbrew przysłowiu pokażę Wam dziś kilka  modeli  najmodniejszych i markowych zegarków męskich. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://novotime.pl/product-pol-17165-ZEGAREK-MESKI-CASIO-DW-291H-9AVEF.html

Pierwszy zegarek to klasyka w sportowej modzie męskiej firmy Casio. Wielofunkcyjny, sportowy model składający sie z czarnej koperty wykonanej z żywicy, gumowego paska w podobnym odcieniu oraz wyświetlacza ze szkiełkiem hesalitowym. Oczywiście zegarek posiada wiele przydatnych funkcji takich, jak : datowniki, stopery, timer i wiele innych. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://novotime.pl/product-pol-17761-ZEGAREK-MESKI-TOMMY-HILFIGER-1791858.html

Tommy Hilfinger to znana marka produkująca także zegarki. Model ze zdjęcia posiada własny niepowtarzalny desing, Jest odzwierciedleniem Tommiego, jego gustu, myśli i preferencji modowych.  Nadaje się dla każdej grupy wiekowej i idealnie uzupełni garderobę każdego mężczyzny. 


Zdjęcie pochodzi ze strony https://novotime.pl/product-pol-4257-ZEGAREK-MESKI-DOXA-BLUE-PLANET-GRANDE-METRE-LIMITED-EDITION-D198STE.html

I przed Wami luksus w najwyższej postaci czyli zegarek z wyższej półki cenowej Doxa Blue Planet. To okrągły model ze srebrną kopertą, skórzanym paskiem i szafirowym szkiełkiem czyli szkłem wytwarzanym na bazie tlenku aluminium. Jest to szkło bardzo odporne na zarysowania. Można je zarysować materiałami i minerałami odpowiadającymi twardością jedynie diamentom. Ciekawostką jest to, że z tym zegarkiem można kąpać się w wannie gdyż posiada odpowiednia do tego klasę wodoszczelności. 

Po więcej ciekawych modeli zegarków, nie tylko męskich zapraszam na stronę kryjącą sie pod linkiem https://novotime.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka