środa, 16 lutego 2022

KOBIECA BIŻUTERIA - PRZEGLĄD ZŁOTYCH BRANSOLETEK...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zlote-bransoletki/zlota-bransoletka-333-serce-z-cyrkoniami-grawer

Zbliża się święto wszystkich Pań i na tę okoliczność postanowiłam zrobić przegląd biżuterii, a właściwie złotych bransoletek... Być może post ten zainspiruje któregoś z Panów albo zostanie potraktowany jako ciekawa podpowiedź na to, co można podarować kobiecie oprócz kwiatków.


Oczywiście wielbić kobiety trzeba cały rok, jednak w tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Kobiet, można trochę poszaleć i nieco "bardziej" pokazać swe uznanie dla płci pięknej. Z całą pewnością idealnie nada się do tego złota bransoletka damska.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zlote-bransoletki/zlota-bransoletka-333-nieskonczonosc-prezent-grawer
Kultowym motywem dla wielu z Pań, również dla mnie, jest znak nieskończoności, który znalazł też uznanie we wszelkiego rodzaju biżuterii. Na zdjęciu powyżej pokazuję piękną i delikatną złotą bransoletkę ze znakiem nieskończoności i dodatkowo zdobioną cyrkoniami. Wykonano ją ze złota próby 0,333. Może być ona uzupełnieniem stroju zarówno wizytowego, jak i tego codziennego dzięki swej uniwersalności. Idealna na prezent. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zlote-bransoletki/zlota-bransoletka-nieskonczonosc-333-grawer

Następny model, który bardzo mi się spodobał to również bransoletka ze znakiem nieskończoności ale już bardziej okazała. Wykonano ją we Włoszech ze złota próby 0,333. Piękna dodaje jej dodatek białego złota, na którego powierzchni umieszczono okazałą fakturę. Trzeba przyznać, że ten wzór jest oryginalny i nietuzinkowy.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zlote-bransoletki/zlota-bransoletka-333-koniczynka-grawer-2

Jeśli nie nieskończoność to... oczywiście szczęście, czyli koniczynka, która symbolizuje właśnie szczęście. Przed Wami złota bransoletka celebrytka, wykonana z ośmiokaratowego złota. Bazę stanowi tutaj podwójny łańcuszek o delikatnym splocie. W samym centrum znajduje się efektowna koniczynka. Jest to produkt włoski posiadający wszelkie metki jubilerskie, tak samo, jak bransoletki pokazane przeze mnie wcześniej. 

Po więcej ciekawych modeli biżuterii, nie tylko bransoletek zapraszam na stronę, na którą przeniesiecie się klikając w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka