sobota, 17 września 2022

WYBIERAMY PREZENT NA 25 ROCZNICĘ ŚLUBU...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/ceramiczne-doniczki-z-nadrukiem/personalizowana-doniczka-kwadratowa-z-napisem-dla-zony

Dwadzieścia pięć lat razem po ślubie, to ogromy szmat czasu, a jednocześnie wyznacznik prawdziwej miłości. W dzisiejszych czasach, kiedy ślub nie jest już tak bardzo porządany, a i rozwody są coraz częstsze z wielkim szacunkiem patrzę w stronę par z długoletnim stażem małżeńskim. 

Uważam też, że w takim dniu jak 25 rocznica ślubu należy obdarować małżeństwo odpowiednim prezentem. Prezent na 25 rocznicę ślubu może być wesoły, nostalgiczny, personalizowany czy przepełniony miłością. I dziś chcę Wam pokazać kilka propozycji takich upominków. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/tekstowe/plakat-metalowy-rozmiar-l-z-nadrukiem-dla-pary-na-slub-rocznice
Piękny plakat, ze słowami miłości, to cudowny i romantyczny prezent dla swej ukochanej połówki. To metalowy plakat, który można spersonalizować. Jest malowany ręcznie, ma zaokrąglone krawędzie, a stal pozwala na trwałe wyeksponowanie najwyższej jakości obrazu HD. Jest solidny, wytrzymały, nie zagniecie się i nie podrze. I co najważniejsze - zaskoczy ukochaną osobę. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zestaw-miodow-na-prezent/miod-zestaw-miodow-z-nabierakiem-w-pudelku-z-nadrukiem-dla-pary-na-25-rocznice

Ostatnio niezwykle modnym i oryginalnym prezentem stał się zestaw miodów z nabierakiem w pudełku z nadrukiem. Te trzy miody - lipowy, rzepakowy z porzeczką i rzepakowy z truskawką otulają wyjątkowym smakiem. Miody są naturalne i pochodzące z Warmii czyli najczystszego regionu Polski. Drewniany nabierak ułatwi spożywanie miodów podczas romantycznych śniadań w łóżku. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/drewniany-stojak-na-wino/drewniany-stojak-na-wino-z-nadrukiem-na-prezent-dla-pary-na-25-rocznice-slubu

Spersonalizowany stojak na wino, wzbogacony nadrukiem to idealny prezent dla miłośników wina, kolekcjonera butelek i degustatora. Drewno bambusowe, z którego wykonano stojak jest niezwykle solidne. Na stojaku zmieści się aż sześć różnych butelek wina, a spersonalizowany napis dodatkowo podkreśla luksusowość upominku. 

Po więcej pomysłowych propozycji na upominki z wielu okazji możecie sięgnąć klikając w linki pod zdjęciami lub w słowa podświetlone na niebiesko. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka