wtorek, 8 listopada 2022

POWIEDZ STOP OBJAWOM...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://herbasol.pl/suplementy/

Kto zna mnie z facebooka, ten wie, że od lat interesuję się medycyną naturalną, zwłaszcza leczeniem naturalnym różnego rodzaju raków. Powtarzam też często, że zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć. Odpowiednim krokiem w stronę lepszego zdrowia jest zdiagnozowanie szkodliwych mikroorganizmów przyczyniających się do różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości. 


Jedną z metod wykrywania wyżej wspomnianych mikroorganizmów jest test dr. Schimmela wykrywający pasożyty, wirusy, grzyby i bakterie. Po wykonaniu testu wyniki zostają opisane przez wykwalifikowanego terapeutę. W cenie badania jest także konsultacja zielarska w celu przygotowania stosownych ziół lub suplementów, ocena zakwaszenia organizmu, nietolerancji glutenu i kazeiny, procesów autoagresji i równowagi kwasowo - zasadowej oraz omówienie terapii za pomocą generatora plazmowego  Rife’a. W zależności od potrzeb pacjenta jest możliwość rozpisania całej terapii właśnie za pomocą generatora lub dietoterapii. 

Generator plazmowy  Rife’a to urządzenie mające za zadanie utworzyć falę plazmatyczną ukierunkowaną na konkretny patogen. Utworzona fala jest bezpieczna i na tyle skuteczna, że przchodzi przez cały organizm oraz dociera w miejsca niedostępne dla standardowych ziół lub antybiotyków. Pod wpływem rytmicznych uderzeń fal generowanych przez urządzenie, pęka błona biologiczna mikroorganizmu i poddaje się. W ten sposób unieszkodliwia się patogeny, które nie są potem w stanie tworzyć toksyn osłabiających i trujących organizm. Sposób ten sprawia, że kondycja układu odpornościowego poprawia się, a objawy zanikają. Terapia ta pomaga pozbyć się astmy oskrzelowej, problemów z zastawkami, zapaleniem mięśnia sercowego, kaszlu, zaparć czy biegunek, zapaleń jelita cienkiego i grubego, polipów, bólów głowy, ciągłego zmeczęnia i osłabienia, bólów brzucha, podrażnień w okolicach odbytu, stanów zapalnych trzustki i wątroby, zatruć, zakażeń dróg moczowych, skoków temperatury, zatok, bólów stawów, mięśni oraz kości i wiele innych. 

Przeciwskazaniami do terapii są : ciąża, karmienie piersią, rozrusznik serca, ciężka niewydolność układu limfatycznego i naczyniowo - sercowego, epielepsja, a także żelazne elementy w ciele. Pamiętajmy, że generator plazmowy  Rife’a nie jest urządzeniem medycznym w rozumieniu medycyny akademickiej (art. 2 pkt. 38 ustawy z dnia 20 maja 2020 r. ). Nie jest też aparaturą medyczną. Może jednak być doskonałym wsparciem w niektórych przypadkach dla lekarzy, fititerapeutów lub dietetyków w celu diagnozowania chorób. Więcej na temat generatora, leczenia naturalnego i ziołolecznictwa przeczytacie na stronie https://herbasol.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka