wtorek, 16 maja 2023

PREZENT NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/srebrny-krzyzyk/srebrny-krzyzyk-925-z-pasyjka-lancuszek-grawer

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą jest często sporym wyzwaniem dla gości zaproszonych na tę jakże ważną uroczystość. Chcę dziś zatem Wam ułatwić nieco to zadanie i podpowiedzieć kilka ciekawych pomysłów na prezent, który będzie cudowną pamiątką, a jednocześnie ucieszy dziecko. 


Jestem zwolennikiem prezentów i pamiątek personalizowanych, które jednocześnie są gustowne i minimalistyczne. Takie też jest zestaw na zdjęciu tytułowym - medalik w kształcie krzyża z łańcuszkiem, wykonane ze srebra najwyższej próby 925. Postać Jezusa umieszczoną na środku krzyża podkreślono złotym kolorem, a rozchodzące się promienie, to zasługa perfekcyjnego diamentowania. Medalik posiada duże oczko, więc nie będzie problemu ze zmianą łańcuszka na grubszy. Zestaw posiada metki jubilerskie i został zbadany przez Polski Urząd Probierczy. Wykonano go we Włoszech. Całość umieszczono w ekskluzywnym pudełku. Uwaga! Istnieje możliwość indywidualnego graweru.
Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/krysztal/serce-krysztalowe-grawerowane-z-zegarem-w-pudelku-z-nadrukiem-dla-chlopca-na-komunie-3

Kolejny niesztampowy prezent na komunię to zdecydowanie kryształowe grawerowane serce z zegarem umieszczone w eleganckim pudełku - beżowym lub czarnym. Statuetka została wykonana techniką grawerowania 3D, a zamknięty w środku napis przyciąga wzrok. Napis można dowolnie personalizować. Statuetka stworzona jest z niesamowitą dbałością o szczegóły i zachwyca kunsztem najwyżej jakości. Z całą pewnością jest to jedna z bardziej niepowtarzalnych pamiątek.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.murrano.pl/zlote-bransoletki/zlota-bransoletka-585-id-dla-dziecka-serce-grawer

Teraz trochę klasyki. Przed Wami złota grawerowana bransoletka (próba 585). Zrobiona została we Włoszech z solidnych i grubych ogniw połączonych w niezwykle precyzyjny sposób. Dzięki temu bransoletka nie zerwie się i będzie pięknie wyglądała na ręce przez długie lata. Na środku bransoletki umiejscowiono prostokątną tabliczkę, na której można wygrawerować dowolne imię. Istnieje możliwość graweru również na odwrocie tabliczki, np. z datą. Biżuteria jest regulowana. Całość dostarczana jest z metkami jubilerskimi w eleganckim pudełku widocznym na zdjęciu. W pudełku można umieścić dowolną dedykację.

Klikając w link pod zdjęciem lub w słowa podświetlone na niebiesko, możecie zobaczyć o wiele więcej oryginalnych prezentów, które nadają się na praktycznie każdą okazję. 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka