Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stroik świąteczny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą stroik świąteczny. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 15 listopada 2015

DZIEŃ 233 - MÓJ MAŁY ŚWIAT...


Niedziela zaczęła się sennie. Za oknem deszcz,w domu cieplutko, więc zaczęliśmy oglądać zdjęcia. Moje trzyletnie dziecko zauważyło, że na jednym z nich jestem w ciąży. Pyta mnie "byłem tam, w buśku", kiedy mu przytaknęłam, usłyszałam "zjadłaś mnie?". Nic dodać, nic ująć, taki miły akcent na początek dnia :) Kiedy nam się znudziło, zabraliśmy się za dekoracje świąteczne. Mąż z synkiem sprawdzali światełka, najstarsza córka stwierdziła, że nie lubi świąt, średnia ozdabiała styropianowe bombki cekinami, a ja zaczęłam tworzyć z szyszek.

piątek, 13 listopada 2015

DZIEŃ 231- CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA...



Nadszedł wreszcie spokojny wieczór, po spokojnym dniu. Mimo, że to piątek, trzynastego, pech mnie omijał szerokim łukiem. Za to mąż nie może tego powiedzieć. Pojechał do szpitala onkologicznego na badania (za każdym razem bierze pół urlopu w pracy), a na miejscu okazało się, że lekarz nie przesłał zlecenia na te właśnie badania.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka