wtorek, 26 kwietnia 2016

JAK ZAROBIĆ W INTERNECIE... NA WACIKI...


Dziś mam dla Was post, który napisałam już bardzo, bardzo dawno temu, bo opublikowany był w kwietniu 2015 roku. W najbliższym czasie postaram się napisać podobny, z nowymi stronami, bo troszkę ich przybyło. Dowiecie się tutaj, jak i gdzie możecie troszkę zarobić, ale tak, jak pisze w tytule - na waciki ;).

1. PANEL ARIADNA - Rejestrujemy się tutaj: ARIADNA. Na nasz adres mailowy dostajemy maila z linkiem do ankiet. Za każdą ukończoną ankietę (jeśli pasujemy do profilu jaki jest potrzebny do danej ankiety) otrzymujemy punkty, które po uzbieraniu określonej ilości, wymieniamy na nagrody.

2. PANEL KLIENTÓW CARREFOUR - Rejestrujemy się tu:CARREFOUR Za każdą wypełniona ankietę otrzymujemy bon o określonej wartości do sklepów Carrefour.
3. CENNE OPINIE - Rejestrujemy się tu: CENNE OPINIE. Za każdą ukończoną ankietę (otrzymujemy ją na maila) otrzymujemy punkty. Po uzbieraniu 50 pkt. wymieniamy je na bon do Tesco o wartości 50 zł. lub bon na zakupy on - line.


4. CONNECT POLSKA -Rejestrujemy się tu: CONNECT POLSKA. Za każdą wypełnioną ankietę otrzymujemy złotówki,a po uzbieraniu 40 zł. możemy je wypłacić.


5. E-PANEL - Rejestrujemy się tu : E - PANEL Wypełniamy ankiety i za każdą zbieramy punkty. Po uzyskaniu 50 pkt (równowartość 50 zł) możemy je wypłacić.


6. GFK - Rejestrujemy się tu : GFK i tak samo wypełniamy ankiety za które zbieramy punkty. Punkty wymieniamy na nagrody.

7. PANEL IBIS - Rejestrujemy się tu : IBIS i wypełniamy ankiet. Po uzyskaniu 1000 pkt. wymieniamy je na 32 zł. lub doładowanie telefonu o wartości 50 zł.


8. STUDENTSWATCH - Rejestrujemy się tu : STUDENTSWATCH, wypełniamy ankiety, zbieramy punkty, a później wymieniamy je na nagrody lub gotówkę.


9. FACE&LOOK -Rejestrujemy się tu :.FACE & LOOK Od czasu do czasu prowadzony jest tutaj nabór chętnych do testowania pełnowartościowych produktów, w zamian wystawiamy opinię.Testowałam tutaj odżywkę do rzęs i odżywkę do włosów.10. LE PETIT MARSEILLAIS - rejestrujemy się tu: LPM, uzupełniamy swój profil i czekamy na informację czy zostaliśmy ambasadorami :)11. POLKI.PL -Rejestrujemy się tu : POLKI. PL, uzupełniamy swój profil, jesteśmy aktywni, wypełniamy ankiety do produktów które chcemy testować i czekamy na informację czy nas doceniono ;)


12. STREETCOM - Rejestrujemy się tu: STREETCOM, uzupełniamy swój profil, wypełniamy ankiety, udostępniamy grafiki i czekamy czy zakwalifikują nas do testowania pełnowartościowych produktów. Jeżeli tak, to w zamian wysyłamy raporty z rozmów o produkcie. To największy tego typu portal i ciągle ma nowe kampanie, mi niestety tutaj nie udało się nic testować.


13.TALK MARKETING - Rejestrujemy się tu: TALK MARKETING .BUzupełniamy profil i wypełniamy ankietę. Jeżeli zakwalifikujemy się do testowania produktów, w zamian za to wysyłamy raporty z testowania. Testowałam tu batoniki Danuśki i wódkę Żytnią ;)


14.TRND POLSKA- Rejestrujemy się tu: TRND i tak, jak poprzednio uzupełniamy profil, wypełniamy ankiety i czekamy. Testowałam tutaj podpaski Always, soczewki kontaktowe, Monte snack, Monte z dodatkami.15. REKOMENDUJ.TO - rejestrujemy się tu: REKOMENDUJ.TO tak, jak poprzednio uzupełniamy profil, wypełniamy ankiety i czekamy. To moja ulubiona strona. Testowałam tu sporo różnych produktów.16. OFEMININ.PL: Rejestrujemy się tutaj: OFEMININ . Jest to portal dla kobiet. Udzielamy się na nim, zgłaszamy do testów i czekamy czy nas wybiorą.

17. AMBASADA INNOWACJI PHILIPS - Rejestrujemy się tutaj: AMBASADA INNOWACJI, wykonujemy zadania, za które otrzymujemy punkty. Punkty możemy wykorzystać na aukcji produktów PHILIPS. Można otrzymać też do testowania produkty Philips.

18. ERMAIL -Rejestrujemy się tutaj:http: RMAIL Klikamy w reklamy i za każdą przeczytana reklamę otrzymujemy pieniądze.BPo uzbieraniu 200 zł. wypłacamy.


19.ŚWIAT REKLAM -Rejestrujemy się tutaj: ŚWIAT REKLAM robimy dokładnie to samo, co w ERMAIL.20. ZARABIAM. COM - rejestrujemy się i klikamy w reklamy, a za każdą klikniętą reklamę zarabiamy pieniądze.


21. QASSA - Rejestrujemy się tutaj: QASSA klikamy w reklamy, a za każdą klikniętą reklamę, zarabiamy pieniądze.22. ZŁOTÓWECZKA. COM - rejestrujemy się tutaj: ZŁOTÓWECZKA,  klikamy w reklamy, a za każdą klikniętą reklamę zarabiamy pieniądze.


23. PULS REKLAMY - rejestrujemy się tutaj: PULS REKLAMYklikamy w reklamy, a za każdą klikniętą reklamę, zarabiamy pieniądze.


24. ZIELONY MAIL - Rejestrujemy się tutaj: ZIELONY MAIL, klikamy w reklamy, a za każdą klikniętą reklamę, zarabiamy pieniądze.

8 komentarzy :

 1. Czy we wszystkich tych stronkach, zaczynając od pkt 19 miałaś wypłacone pieniądze? Nie oszukują? I jak to jest z Urzędem Skarbowym potem przy rozliczaniu? Trzeba to uwzględnić? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sa wypłacalne jeżeli ktoś ma tyle cierpliwości żeby klikając w reklamy zarobić kwotę minimalną.Skarbówka?teoretycznie trzeba wpisać kwotę zrobioną w złotówkach czy bonach w pozycję"inne",co zazwyczaj nie nie ma wpływu na zwrot podatku itp.bo miliony to to nie są :)

   Usuń
 2. Niby sporo tego jest, ale.... aby coś z tego mieć, trzeba się trochę napracować ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Ankiety szybko lecą i raz na dwa miesiace z jednego portalu jest 50 zł.

   Usuń
 3. O matko! nawet nie wiedziałyśmy, że tyle tego jest :D Dobry pomysł zwłaszcza gdy ktoś często bywa np. w wymienionych marketach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis, ale faktycznie tak jak napisałaś-zarobisz na waciki! Naklikasz się, nawypełniasz , a dostajesz grosze. ACZKOLWIEK....lepsze to niż zero :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam pojęcia o istnieniu większości tych stron, ale też jakoś specjalnie nie poszukiwałam :) Fajnie, jeśli ktoś ma całe mnóstwo wolnego czasu - mi natomiast brakuje go ostatnio nawet na ogarnianie na bieżąco bloga, więc chyba nie dałabym rady angażować się dodatkowo w tego typu akcje. No i faktycznie, zarobek raczej z gatunku tych "wacikowych" - ale mimo to dobrze, że dla chętnych są takie możliwości :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka