niedziela, 16 sierpnia 2015

RÓŻOWE WINO BEZALKOHOLOWE - Win0, 0 ROSÉ


Dobre, a bez alkoholu...

Są sytuacje, w których po prostu nie można pić alkoholu. Z drugiej strony żal pozbawiać się smaku dobrego wina czy piwa. Rozwiązaniem są napoje, w których nie ma alkoholu. Piwa i wina bezalkoholowe, które smakują tak samo jak oryginalne. To świetne rozwiązanie dla kobiet w ciąży, kierowców,trzeźwiejących alkoholików czy osób, które po alkoholu nie czują się najlepiej. Ostatnio pisałam Wam o czerwonym winie bezalkoholowym,a teraz nadeszła pora na różowe, które możecie kupić tu KLIK.

Co mogę o nim powiedzieć?

Smakuje o wiele lepiej niż wino z tej samej serii czyli czerwone (chociaż tamto tez było smaczne, ale jak dla mnie dużo "cięższe"). Jest bardzo delikatne, czułam w nim lekką słodycz, ale prawie niezauważalną, a musujące bąbelki uratowały mi życie, bo akurat w tym dniu termometry wskazywały 36 stopni ciepła. W czerwonym winie była przewaga kwaśnego smaku, a w tym wypadku jest to połączenie, idealnie dobranego, kwaśnego i słodkiego. Do czego mogłoby się nadawać? Do każdej okazji, chociaż do mięs raczej podałabym czerwone, ale do lekkich kolacji, deserów, a nawet kanapek jak najbardziej.

Z czystym sumieniem mogę wam polecić ten trunek, a cena 39, 99 jest adekwatna do jakości. Pragnę również dodać, że fakt otrzymania wina za darmo nie wpłynął na moją ocenę.

1 komentarz :

  1. Moje różowe rozbiło się po drodze :( prze niekompetentnego kuriera ale na szczęście zmienili go na innego ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka