sobota, 10 grudnia 2016

MAKARONOWY POST Z BIONAURA...


Pisałam już o wielu zdrowych produktach, które polecam w przypadku diety antynowotworowej. Dziś również zapraszam na zdrowy post, ale produkty, które polecę są ogólnie bardzo zdrowe i smaczne, jednak w przypadku chorych na raka bym ich nie poleciła.Pokaże dziś dwa makarony od firmy BIONAURA. Pierwszy to makaron razowy , oczywiście BIO,  a drugi makron dwujajeczny BIO. Powiem jeszcze na początku dlaczego ich nie polecam przy nowotworach. Mianowice taka dieta wymaga całkowitej rezygnacji z glutenu, jak również należy mocno ograniczyć węglowodany. I tylko to powstrzymuje mnie przed podaniem makaronu mężowi. Za to pozostała część naszej rodziny opycha się daniami makaronowymi bardzo często, w różnej formie. Bardzo dbam o to, żeby był to produkt BIO, czyli prosto od rolników wykorzystujących jedynie naturalne sposoby w ich uprawie, a ich jakość monitorowana jest na każdym etapie produkcji: począwszy od doboru odpowiednich składników, na finalizacji i dystrybucji kończąc. Takie właśnie produkty daje mi BIONAURA

BIO MAKARON RAZOWYMakaron razowy BIO PENNE, to -  jak sama nazwa mówi - makaron z mąki z pełnego przemiału pszenicy.Makaron penne jest ostatnio bardzo modny i często wybierany do sałatek, sosów czy zapiekanek. Cenimy go za sprężystość, ale mało z nas wie jakie ma jeszcze zalety. Wszystko, co razowe dostarcza naszemu organizmowi cenne mikroelementy  i makroelementy, oraz sporą dawkę błonnika. 

Jak widzicie wyżej, makaron razowy od BONAURA zapakowany jest w foliową torebkę, do której przypięta jest tekturowa etykieta, zawierając wszystkie niezbędna informacje. W składzie produktu jest tylko mąka z pełnego przemiały i woda, więc jest to rzecz doskonała również dla vegan. Oczywiście trzeba przyzwyczaić się do specyficznego jego smaku, ale nie będzie to chyba problemem, bo jest bardzo smaczny. 

BIO MAKARON DWUJAJECZNY NITKIKto z nas nie jadł nigdy pysznego rosołku z makaronikiem? Chyba nie ma takiej osoby. Ja polecę Wam taki makaronik, idealny do rosołku (ale nie tylko), który jest nie tylko pyszny, ale i bardzo, bardzo zdrowy, bo zrobiono go z mąki pszennej BIO, wody i jaj BIO. Mieszkam na wsi i nawet tutaj jest trudno kupić jaja naprawdę BIO, bo albo te kury chodzą koło drogi i dłubią w trawie pełnej spalin od przejeżdżających samochodów, albo sypie się im paszę itd. Dlatego trzeba doceniać produkty, gdzie wszystko jest kontrolowane pod względem ekologicznym od początku do końca. BioNaura tak właśnie robi. 

Makaron nitka również zapakowany jest w foliową torebkę z tekturową etykietą, na której zawarte są wszystkie niezbędne informacje. Sam makron gotuje się bardzo szybko, a po ugotowaniu nie skleja się, ani nie rwie. Jest wyjątkowo wyborny w smaku i z całą pewnością zadowoli najbardziej wybrednym smakoszom. 

Na stornie firmy znajdziecie nie tylko makarony, bo są i sezamki, i kasz, oraz  oleje kokosowe itd.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka