niedziela, 4 grudnia 2016

MIKOŁAJKOWY PREZENT - MYGIFTDNA

 

Pokazywałam ostatnio jaki piękny prezent sprawiłam mężowi na rocznicę ślubu. Pisałam o tym TU, ale przypomnę, że był to zestaw, w którym znalazł się portfel z wygrawerowanym napisem, breloczek i długopis, również z grawerem. W dzisiejszym poście zobaczycie drugi prezent, tym razem dla córki na Mikołaja.Jak się pewnie domyślacie ze zdjęcia tytułowego, tym prezentem jest kalendarz personalizowany.
Odkąd pamiętam, córka męczy mnie o coś takiego i zazwyczaj kończy się tym, że podbiera moje kalendarze. Teraz nareszcie będzie miała swój, w pięknym, lawendowym, dziewczęcym kolorze i z własnym imieniem na okładce. Myślę, że młoda będzie zadowolona. W sumie to już jakiś czas temu chciałam pokazać Wam to cudeńko, ale było jeszcze za wcześnie, a córka lubi zajrzeć czasem na bloga i z niespodzianki byłyby nici.

Do sedna jednak. Po pierwsze, kolejny raz się nie zawiodłam na firmie MyGifDna. Przesyłka dotarła lotem błyskawicy i tak jest za każdym razem. Jakość wykonania kalendarza jest idealna. Nie ma żadnych niedoróbek. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i gustownie. Kalendarz ma skóropodobną okładkę, oczywiście utwardzaną. Już na niej widzimy napis do kogo on należy i który rok pokazuje. Córka w styczniu będzie miała 18 lat, a to szczególny czas, więc i kalendarz musi być szczególny.Kalendarz jest wielkości zeszytu, czyli bardzo poręczny, bo i do tornistra się zmieści, i do torebki, nie jest jednak za mały, więc na literki nie trzeba zaglądać przez lupę. I wiadomo, że w większym kalendarzu więcej się zmieści, a nastolatki mają na prawdę duuużo do zapisywania.

Na każdej stronie mamy inny dzień roku. Same strony nie są cieniutkie, tylko lekko usztywnione, więc nie trzeba się kłopotać szybkim zużyciem. Już na samym początku mamy miejsce na imię, nazwisko, paszport, bank i numer telefonu. Potem widzimy cały rok 2017 i 2018 na dwóch osobnych stronach. Jest nawet plan urlopowy. Kolejnych kilka stron to znów cały rok podzielony na miesiące, tygodnie i dni. Taki rok w skrócie. I zaczynają się wszystkie dni roku. Dodam, że na dole każdej strony jest miesiąc w miniaturce. I tak do końca, a na końcu znów świetne rzeczy. Mamy odległości, mapy, strefy czasowe, numery kierunkowe, międzynarodowe skróty samochodowe, Instytucje Państwowe, Ambasady,  jednostki miary i wagi i wile, wiele innych. Są to wszystkie, najpotrzebniejsze rzeczy w pigułce. Nie obyło się też bez zakładki w postaci tasiemki. świetna sprawa.


Na stronie MYGIFDNA znajdziecie nie tylko kalendarze. Są tam upominki personalizowane na wiele okazji i dla wielu osób. Wszystko pięknie i przejrzyście pogrupowane. Dziecko, żona, dziewczyna, on, ona, mama, tata itd. Dodam jeszcze, że w chwili obecnej jest 5 % rabatu na cały asortyment, a na kalendarze -30 zł. więc nic tylko kupować, bo prezent takiej wysokiej jakości, idealnie dobrany do obdarowywanego, z całą pewnością będzie trafiony i ucieszy każdego.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka