poniedziałek, 26 czerwca 2017

CO DRUKOWAĆ? JAK DRUKOWAĆ? GDZIE DRUKOWAĆ?




Chciałam Wam dziś opowiedzieć o moich poszukiwaniach najlepszej i najtańszej drukarni internetowej, która wykonałaby dla mnie  dużą ilość ulotek dotyczących zbiórki na Siepomaga. Jak wiadomo w takim przypadku główną rolę odgrywała tu cena, a zaraz po niej jakość. Na szczęście udało mi się znaleźć obie te rzeczy w jednym.




Potrzebowałam około 5 tys. ulotek i przeszukując internet włos jeżył mi się na głowie patrząc na ceny, aż do chwili wejścia na stronę VIPERPIRINT  gdzie akurat trafiłam na sporą promocję, a czas realizacji to tylko jeden dzień. Wystarczyło tylko przesłać projekt w pliku, wybrać rozmiar, papier i kilka innych parametrów, zapłacić i... czekać na błyskawiczną przesyłkę... Nie musiałam się ograniczać do laptopa, bo strona jest również dostosowana do smartfonów, co jest dużo wygodniejsze, kiedy jestem ciągle w biegu.

Przy okazji rozejrzałam się po stronie, co ciekawego jeszcze mogłabym tam nabyć, a trochę tego jest. Są ulotki (to już wiecie), wizytówki, planery, koperty firmowe, smycze reklamowe, opaski na rękę, naklejki, bilety do kina i mnóstwo innych, ciekawych produktów, czyli na różnorodność narzekać nie można. 300 000 produktów - to robi wrażenie. Oprócz standardowych wzorów, można też wydrukować sobie np. ulotkę czy wizytówkę na niestandardowym podłożu, a drukarnia podejmie się realizacji nawet takich projektów, których nie chce się podjąć żadna inna drukarnia. Mnóstwo czasu spędzam w internecie i w miarę możliwości robię w nim zakupy. Zaoszczędzam tym samym bardzo dużo czasu, tak bardzo mi potrzebnego, ale żeby coś zakupić, zwracam uwagę na łatwość poruszania się po stronie i na jej przejrzystość. VAPERPRINT ma te udogodnienia opanowane w 100%.



Równie ważnym aspektem jest dla mnie kontakt z obsługą drukarni internetowej. Ja miałam przyjemność korespondowania mailowego z Panem Aleksandrem, który nieźle się ze mną natrudził, ale Jego cierpliwość była nie do wyczerpania :), za co chylę czoła :). Jeżeli całość obsługi jest tak pogodna i cierpliwa, to jest to niezła ekipa. Panie Aleksandrze - pozdrawiam.




Viperprint jest jedną z tańszych drukarni internetowych, ale to, że jest tańsza, nie znaczy, że jakość jest gorsza. Po prostu cena jest najniższa z możliwych przy jakości najwyższej z możliwych, dlatego też została nagrodzona prestiżowym godłem JAKOŚĆ ROKU i to całkowicie zasłużenie. Czasem nie warto oszczędzać aż tak bardzo, by tracić na jakości,







Można również dołączyć do programu partnerskiego, gdzie za każdego znajomego robiącego wydruk z Twojego polecenia, otrzymujesz punkty wymienialne na nagrody. I na koniec powiem co jeszcze bardzo, bardzo, bardzo mi się spodobało...PROMOCJE i to szalone promocje, gdzie ceny są tak niskie, że aż trudno uwierzyć, a jak nie wierzycie, to przekonajcie się sami zaglądając na stronę drukarni VIPERPIRINT.



Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka