wtorek, 15 sierpnia 2017

"SEXY BASTARD. HARD" - EVE JAGGER...

Ach te erotyki, ile by ich nie napisano, tyle z chęcią przeczytam, nawet jeśli to tylko kolejna historia jak wiele innych. Książki erotyczne to w większości wersja bajki o księżniczce i rycerzu na białym koniu, w wersji dla dorosłych, ale bajki nigdy się nie nudzą.
Cassie to główna bohaterka, która uciekła przed swym mężem brutalem do domu rodzinnego, aby zaznać spokoju. Niestety już na początku pobytu, w środku nocy, do jej domu wkracza intruz szukający jej brata. Długi się oddaje, a Cassie by ratować brata decyduje się na pracę księgowej u owego intruza. Czy tylko ratowanie brata jest tego powodem?

Ryder, silny, groźny, były zawodnik walk. Facet zraniony przez kobietę.  W pierwszej chwili miałam wrażenie, że to typowy tępy mięśniak, jednak bieg fabuły pokazał, że rzeczy mają  się trochę inaczej. Ryder jest właścicielem kilku legalnych klubów nocnych, a jednocześnie organizuje nielegalne walki, wszystko przy cichym przyzwoleniu policji. I to tyle informacji o tym jaki to on groźny :), bo cała reszta fabuły pokazuje, że to typowy facet, którego kobieta może z łatwością owinąć sobie wokół palca. Tą kobietą staje się Cassie, jednak i ona ma swoje tajemnice - czy nie staną one na przeszkodzie w zbudowaniu związku?

"Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger. Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król nocnego życia w Atlancie. Na co dzień jest właścicielem klubu nocnego, po godzinach zarządza potajemnie podziemnym ringiem. Wkrótce na jego drodze pojawia się Cassie, która po ucieczce z Londynu wraca do rodzinnej Atlanty. Dziewczyna licząc na spokojne życie, nie spodziewa się, że pewnej nocy do jej domu wtargnie wściekły Ryder Cole. Bezwzględny mężczyzna zamierza ukarać brata Cassie za niespłacone długi. Aby ocalić brata, Cassie wdaje się w niebezpieczny układ z Ryderem i zaczyna angażować się w jego szemrane interesy. Wkrótce obezwładniające pożądanie między nimi jest nie do ukrycia. Niestety nie obejdzie się bez konsekwencji. Ryder nie pozwoli jej tak po prostu odejść, a Cassie nie może ukrywać się w nieskończoność."

Dla wielbicieli erotyków powieść ta, to nie lada gratka. Silny i trzymający się twardo zasad mężczyzna, do tego niesamowicie seksowny i namiętny. Ach, robi się gorrrąco... Przeciw niemu staje drobna kobietka, "seksowna jak diabli", jedna z tych, którymi facet koniecznie musi się zaopiekować. A tu nagle zonk, bo okazuje się, jak zawsze, że to ta drobna kobietka rządzi tym wielkim troglodytą, a ten je jej z ręki nawet o tym nie wiedząc - wystarczą tylko obcisłe jeansy i krótki podkoszulek. Zanim to jednak następuje, Cassie musi trochę popracować u swego szefa, który uważa, że zasady są najważniejsze. Ich spotkanie zapoczątkuje szereg niespodziewanych, sytuacji. 

Dialogi nie są tu zbyt oryginalne, jak to w erotykach, najważniejsze jednak, że są, czasem dowcipne, czasem smutne, w każdym razie zawsze pasujące do sytuacji. Sama fabuła nie zaskakuje, ale na pocieszenie dodam, że sekret dziewczyny wstrząśnie czytelnikiem i całe szczęście, bo tym samym mamy wrażenie, że powieść to coś więcej niż tylko erotyk. Sceny seksu bardzo mi się podobały, bo autorka ukazała je w odpowiednich słowach tak, żebyśmy czytając poczuli motylki w brzuchu. Nie jest ich też w nadmiarze, za co dziękuję autorce, bo nie cierpię przesady i wulgaryzmu, którego tutaj również nie znalazłam. Erotyki mają za zadanie pobudzać wyobraźnię, dawać namiętność i motywować do urozmaiceń łóżkowych, a ta pozycja spełniła zadanie. Nie mam też zastrzeżeń odnośnie języka literackiego, który adekwatnie do gatunku literackiego, daje czytelnikowi to, po co sięgał.

Polecam powieść czytelnikom (18+) szukającym w literaturze wytchnienia i przyjemności, oraz szukających historii pozwalających zapomnieć o szarej rzeczywistości, a jednocześnie pobudzających zmysły.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka