czwartek, 19 października 2017

ODSZKODOWANIA - JAK UZYSKAĆ ODSZKODOWANE


Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.facebook.com/Kompensja/photos/rpp.594915730537577/1692301014132371/?type=3&theater

Temat odszkodowań i ich uzyskania przewija się przez mój blog dość często. Być może dzięki temu zwiększy się świadomość poszkodowanych w tym temacie i większe grono osób dowie się, że nie są sami w uzyskiwaniu odszkodowania.
Nie wszyscy wiedzą, że odszkodowanie za  wypadek komunikacyjny, w rolnictwie, przy pracy itd, należy się bezpośrednim poszkodowanym, jak również rodzinom ofiar śmiertelnych i można uzyskać go nawet do 20 lat wstecz. Owe odszkodowanie nie ogranicza się tylko do pieniędzy wypłaconych za uszczerbek na zdrowiu. Osoby poszkodowane i ich rodziny mogą liczyć też na odszkodowania za śmierć, błąd medyczny, straty moralne, przestój pojazdu i wiele, wiele innych. Na wysokość świadczenia wpływa sporo czynników, a wszystko zależy o jak najlepszego ich udokumentowania i negocjacji.

Jak powszechnie wiadomo, Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie zaniżają kwoty odszkodowań. Mają w swoich szeregach lekarzy i prawników, z którymi przeciętny, szary człowiek nie ma możliwości polemiki - polemiki i sił, kiedy to w obliczu tragedii ma na głowie całkiem inne priorytety. Dlatego też powstały firmy, które pośredniczą w "dialogu" między Towarzystwem Ubezpieczeniowym, a poszkodowanym. KOMPENSJA to właśnie taka firma, która działa kompleksowo i rzetelnie, a do tego nie pobiera żadnych zaliczek i opłat wstępnych – bez ryzyka, co oznacza, że najpierw klient otrzymuje odszkodowanie, a potem firma swoje honorarium, co całkowicie pozbawia ryzyka. Nie pobierają też wynagrodzenia za uzyskanie nieskapitalizowanych rent, kosztów zakupów leków, środków ortopedycznych i opatrunkowych, kosztów pogrzebu, nie zawierają ugód bez zgody klienta, a odszkodowanie przekazują w ciągu 7 dni roboczych od wypłaty.

Jak to właściwie wygląda? Zacznijmy od początku - zdarzył się nam, lub naszemu bliskiemu wypadek. Sięgamy więc po telefon i dzwonimy do Kancelarii Kompensja. Reszta dzieje się już praktycznie bez naszego udziału, bo firma załatwia wszystkie  formalności dotyczące szkody oraz w razie potrzeby reprezentuje nas w postępowaniu likwidacyjnym czy w postępowaniu sądowym. Najpierw jednak Kompensja zawsze dąży do ugody z ubezpieczycielem. Każdy poszkodowany jest traktowany indywidualnie, ma też zawsze bezpośredni kontakt z pełnomocnikiem prowadzącym sprawę. Dla mnie jednak najważniejszą sprawą jest to, że poszkodowany nie musi skupiać się na papierach, sądach itd, tylko spokojnie może się leczyć, bo jego sprawami zajmą się ludzie, którzy znają się na swojej pracy.

Wchodząc na stronę Kancelarii możecie sami się przekonać jak wielkie kwoty odszkodowań była w stanie uzyskać w ciągu swej kilkuletniej działalności. Takie efekty można uzyskać tylko wtedy,kiedy w swoich szeregach zatrudnia się najlepszych fachowców i współpracuje z najlepszymi. Firma działa nie tylko na terenie całego kraju, ale również po za jego granicami. Zaufaj więc profesjonalistom :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka