czwartek, 20 września 2018

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ - WIZUALIZACJE 3D...

Zdjęcie pochodzi ze strony http://zapleczegraficzne.pl/wizualizacje-3d/

Odkąd byłam dzieckiem, technika bardzo, ale to bardzo poszła do przodu - do tego stopnia, że czasem trudno odróżnić rzeczywistość od wirtualnego świata. No właśnie, wirtualny świat niesie za sobą sporą dawkę zagrożeń, ale również pomaga w codziennych zmaganiach, na przykład w prezentacjach...
Wyobraźmy sobie, że jesteś kierownikiem czy dyrektorem firmy i na Twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za wielu ludzi, którzy w Twojej firmie pracują i zarabiają na utrzymanie swych rodzin. Ty również możesz żyć na godziwym poziomie i odprowadzać składki dzięki dobrze prosperującej firmie. I tu dochodzimy do sedna sprawy - jak zrobić, by firma dobrze prosperowała? Jak wszyscy wiedzą, to reklama jest dźwignią handlu, a co za tym idzie, jako szef firmy musisz starać się, by tę reklamę zobaczyło jak najwięcej osób i aby przekonała potencjalnych klientów. Jest to zdecydowanie łatwiejsze dzięki czemuś, co zwie się wizualizacje 3d.

Wizualizacje 3 d to nic innego jak sposób przedstawienia dowolnego obiektu za pomocą programu do tworzenia grafiki 3d. Mówiąc prostym językiem, to obraz z komputera, który w realistyczny sposób pokazuje nam każdy obiekt, jaki tylko zechcemy. Dzięki wizualizacjom 3d każda konferencja z naszym udziałem będzie niezapomniana przez klientów. Jednak i tutaj trzeba bardzo się starać i przedstawiać wizualizacje w najlepszy i najbardziej rzeczywisty sposób. Ja nie znam się na tym, ale na szczęście są firmy, które w profesjonalny sposób zajmą się obsługą każdego eventu, konferencji czy spotkania biznesowego i w sposób najlepszy z możliwych przedstawią nasz produkt w technice 3d. 

Zdjęcie pochodzi ze strony http://zapleczegraficzne.pl/portfolio/wizualizacja-koncepcji-eventowej/
Ciekawym zastosowaniem techniki 3 d jest również projektowanie. Mamy pomysł, chcemy wdrożyć go w życie, ale chcielibyśmy wcześniej zobaczyć, jak będzie on wyglądał w efekcie końcowym. Nic trudnego - wizualizacje 3 d są właśnie od tego i dzięki nim możemy zobaczyć, jak pomysł prezentuje się w rzeczywistości.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://zapleczegraficzne.pl/portfolio/wizualizacja-3d-5/
Pisząc ten tekst pomyślałam o tym, jak zaskoczyłabym mojego synka, gdybym na jego szóste urodziny zaprojektowała taką wizualizację 3d z postaciami z ulubionej bajki. Myślę, że ten dzień byłby dzięki temu dla niego niezapomniany i zdecydowanie atrakcyjny.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka