niedziela, 9 września 2018

ACH CO TO BYŁ ZA ŚLUB - IDEALNY KAMERZYSTA NA WESELE...

Zdjęcie pochodzi ze strony http://feel8studio.pl/ 

Ślub i oczywiście wesele to najpiękniejszy dzień w życiu nie tylko każdej kobiety, bo i mężczyźni przeżywają go równie mocno, aczkolwiek trochę inaczej od płci żeńskiej. Niestety ten dzień mija zbyt szybko, a nowożeńcom pozostają tylko wspomnienia, nieco zatarte z nadmiaru obowiązków i wrażeń. Na szczęście żyjemy w czasach, w których możemy uwiecznić każdą sekundę tego dnia...


Uwiecznić każdą sekundę... brzmi prosto prawda? Jednak wcale proste nie jest, a odpowiedni kamerzysta na wesele jest towarem mocno deficytowym. Mam jednak dla Was niespodziankę - znalazłam takiego, a nawet dwoje rewelacyjnych i kreatywnych kamerzystów, którzy sa parą zarówno w życiu, jak i w pracy, a ich filmy, to prawdziwy majstersztyk, co wyraźnie widać na fotografiach w dzisiejszym poście.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://feel8studio.pl/
Dawid i Ewelina mają swoje studio w Nowym Targu, tuż pod Tatrami, ale przyjeżdżają w każde miejsce, w którym ich talent jest potrzebny. Dodam, że ich projekty, czyli filmy i fotografie doceniają również największe firmy, między innymi Booking.com. Dawid i Ewelina, jak sami piszą, są "mózgiem" wszystkiego, ale w skład zespołu wchodzi również siostra Dawida - Kasia, mieszkająca w Dubaju, która zajmuje się marketingiem zagranicznym. Jest też Maks, który oprócz kręcenia filmów ślubnych zajmuje się charakteryzacją osób występujących przed kamerą. Janek za to mieszka w Krakowie i głównie tam uwiecznia piękne chwile nowożeńców. 

Zdjęcie pochodzi ze strony http://feel8studio.pl/
Doczytałam też, że Nowy targ znajduje się zaledwie 30 minut drogi od cudownego Zakopanego, które ostatnio jest bardzo modnym miejscem dla ślubnych plenerów i imprez weselnych. Ja sama kocham Zakopane. Mieszkam również w górach (Beskidy), a jednak to Tatry i Giewont skradły moje serce, a ślub w tym miejscu i niezwykłe kadry tam stworzone... ach... cudowne!

Zdjęcie pochodzi ze strony http://feel8studio.pl/
Przeglądając stronę wyżej wymienionych, urzekł mnie opis tego, czym dla nich jest filmowanie. "Dla Feel 8 Studio filmowanie ślubów to prawdziwa feeria barw, pulsujących świateł, blasku zimnych ogni, włosów rozwianych przez wiatr. To buty przetarte w tańcu, złoto obrączek połyskujących w słońcu i delikatna łza, skryta w kąciku oka." Czuję tę magię i czuję serce jakie wkładają w swoją pracę i wiem, że to właśnie Feel 8 Studio będzie uwieczniało śluby moich dzieci.

Zdjęcie pochodzi ze strony http://feel8studio.pl/
Pamiętajcie - ślub, to dzień niepowtarzalny, a wspomnienia z niego wielokrotnie w ciągu małżeństwa okażą się swoistego rodzaju terapią na wszelkiego rodzaju smutki i kłopoty, więc warto zainwestować w najlepszego kamerzystę!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka