poniedziałek, 4 lutego 2019

RATUNKU, MÓJ TELEFON NIE DZIAŁA...


Zdjęcie pochodzi ze strony https://medicphone.pl/aktualnosci/


Iphony zawładnęły ostatnio wszystkimi, zwłaszcza młodzieżą. Któż nie chciałby mieć telefonu ze słynnym jabłuszkiem? Są modne, prestiżowe, eleganckie i świetnej jakości. Nic nie jest jednak do końca niezawodne...
Wyobrażacie sobie życie w dzisiejszych czasach bez telefonu np. iphona? W tym małym pudełku, wraz z rozwojem technologi, znajdujemy prawie wszystkie funkcje dostępne na laptopach i komputerach. W każdym urządzeniu może jednak zdarzyć się usterka fabryczna lub mechaniczna i co wtedy? Oczywiście musimy odwiedzić serwis iphone. Mając sprzęt tak wysokiej klasy, warto również oddać go do naprawy do sprawdzonego i zaufanego serwisu.

Dzisiejszy post jest skierowany głównie do mieszkańców Warszawy i okolic, bo serwis, który chciałabym polecić, znajduje się właśnie w stolicy. Czemu akurat ten serwis wybrałam? Powodów jest kilka - przede wszystkim ma bardzo dobre opinie od zadowolonych klientów. Drugą, bardzo ważną rzeczą jest fakt, że naprawa przebiega szybko, dobrze i niedrogo w porównaniu do innych serwisów. Jeżeli mieszkasz w obrębie linii metra M1 i M2, to serwisant dojedzie do Ciebie i odbierze zepsuty telefon zupełnie za darmo. Ciekawą sprawą jest również to, że do każdej naprawy otrzymujemy gwarancję serwisową nawet do 90 dni, co w praktyce oznacza, że jeśli naprawiona usterka znów się pojawi, to zostanie zreperowana bez ponoszenia przez Was kosztów.

Zrobiłam również rozeznanie w usterkach, które najczęściej pojawiają się w iphonach i okazuje się, że prym wiedzie tutaj... rozbity wyświetlacz, co zaliczamy do usterek mechanicznych. We wspomnianym wyżej serwisie, można wymienić rozbity wyświetlacz na oryginalny, nowy, lub na zamiennik, który zazwyczaj jest o wiele tańszy. Chyba tylko do jednego iphona nie wyprodukowano jeszcze zamiennika wyświetlacza.To samo tyczy się zalania cieczą. Bardzo często w wyniku częstego używania psuje się przycisk home czy złącze słuchawkowe. Nie brak też problemów z baterią, które zbyt szybko się rozładowują albo smartfon samoczynnie się wyłącza. Są także błędy w oprogramowaniu, źle działający aparat fotograficzny itd. Jak widzicie, nawet tak luksusowy produkt jak iphone może się zepsuć.

Nie skupiajmy się jednak tylko na iphonie, bo dobry serwis potrafi naprawić każdy smartfon czy tablet, bo pracują w nim najlepsi serwisanci. A gdzie pracują najlepsi serwisanci dowiecie się, klikając w link pod zdjęciem, lub w słowa podświetlone na niebiesko.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka