niedziela, 10 lutego 2019

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU CZ. 2.


Zdjęcie pochodzi ze strony http://nim.com.pl/reklama-zewnetrzna/litery-przestrzenne-3d/


O możliwościach, jakie daje reklama pisałam całkiem niedawno, a dziś chciałabym pokazać Wam jeszcze inne, niecodzienne możliwości przekazu, który zdecydowanie pozwoli wykreować każdą firmę.
Żeby wybrać właściwą formę reklamy dla swej firmy, należy najpierw przeanalizować co najbardziej trafi w gust konsumenta i co przyciągnie jego wzrok. Polski rynek daje w tym kierunku ogromne możliwości, z których wystarczy skorzystać. Mamy billboardy, kasetony reklamowe, kasetony świetlne (idealne do reklamy nocą), pylony reklamowe i wiele wiele innych.

Genialną rzeczą, która na pewno przyciągnie wzrok, a i mnie najbardziej przekonuje, są litery 3d. Ta forma reklamy daje ogromne możliwości, zwłaszcza, że są to litery przestrzenne, które można stosować zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Ich trójwymiarowość i nietuzinkowość potrafi przyciągnąć wzrok z wielu metrów. Ważny jest tutaj oczywiście nie tylko wygląd liter, ale również ich kształt oraz wykończenie, bo właśnie to tworzy jedną, spójną całość. Nie wolno też zapominać o tym, aby zostały wykonane z materiałów doskonałej jakości, zwłaszcza kiedy mają być narażone na czynniki atmosferyczne, a na takie jest narażona z całą pewnością reklama umieszczona na zewnątrz.

Litery 3d mogą być też wykonane w wersji podświetlanej światłem led, które można dowolnie ustawiać, regulować natężenie, a nawet czas w jakim będą świeciły, bo jak powszechnie wiadomo wszystko, co świeci, najlepiej widoczne jest nocną porą.

Jednak nie tylko same litery pełnią tu ważną rolę, bo równie ważny jest wybór ich wykonawcy. Jeśli jesteś "firmą" i nie możesz zdecydować się na konkretną agencję reklamową, to weź pod uwagę przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży, dobre opinie klientów, fachowe doradztwo i wycenę oraz niesztampowe podejście do klienta, bo niesztampowa agencja, to oryginalna reklama, a dokładnie taka reklama najbardziej kusi potencjalnego konsumenta. Nie można też zapominać o wyżej wspomnianych materiałach, z których agencja wykonuje projekty, bo jakość zawsze powinna być na pierwszym miejscu. Gdybym ja szukała czegoś podobnego, zwróciłabym też uwagę, czy agencja jest w stanie podpowiedzieć mi trochę, bo nie mam niestety smykałki w tym kierunku. I na koniec jeszcze jedna rzecz, a mianowicie cena, która powinna być konkurencyjna.

Tradycyjnie przypominam o tym, że klikając w link pod zdjęciem lub w słowa podświetlone na niebiesko, możecie dowiedzieć się o wiele więcej na temat profesjonalnej obsługi i wykonaniu liter reklamowych 3d.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka