niedziela, 10 lutego 2019

BIŻUTERIA NA ŚLUB - CZYLI JAK Z PANNY MŁODEJ ZROBIĆ KRÓLOWĄ...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.radziszewska.com/naszyjnik-z-krysztalow-swarovski-nr4-665-1847.html

Mieliśmy już zaręczyny, ona powiedziała "tak" i czas najwyższy na przygotowania do tego pięknego dnia. Sala, suknia, zaproszenia, menu i wiele wiele innych. Jednak uzupełnieniem tego wszystkiego zawsze są dodatki...
Co może być dodatkiem do białej sukni ( i nie tylko białej)? Oczywiście biżuteria ślubna, która z każdej panny młodej potrafi zrobić prawdziwą królową. Znalazłam dziś  kilka przepięknych rzeczy z kategorii biżuteria ślubna, które być może będą dla Was ciekawą inspiracją. Powiem szczerze, że sama z wielką przyjemnością założyłabym każdą z tych cacek.


Zacznijmy od kolczyków. Te, widoczne na zdjęciu powyżej wykonane są z kryształów oraz pereł Swarovski. Chyba wszyscy znamy niesamowite piękno biżuterii wykonanej przez tę firmę. W przypadku powyższych kolczyków nie jest inaczej. Są delikatne, a zarazem widoczne, a ich blask podkreśla cyrkonia umiejscowiona w samym środku. Ich cena również jest konkurencyjna, co przy wydatkach związanych ze ślubem nie jest bez znaczenia.


Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.radziszewska.com/naszyjnik-z-krysztalow-swarovski-nr-691.html
Do kompletu dobrałabym prześliczny naszyjnik zrobiony tak, jak wyżej z pereł i kryształów Swarovski. Jeśli Twoja suknia ma dekolt w kształcie serca, to ten misterny naszyjnik jest dla Ciebie. Zauważcie, że tutaj cyrkonia nie tylko rozświetla całość, ale również tworzy przyciągający wzrok wisiorek.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.radziszewska.com/bransoletka-z-perlami-i-krysztalami-swarovski-br-691.html

Mamy już kolczyki i naszyjnik, czas więc na idealnie dobraną bransoletkę. Jak się domyślacie, ona również posiada perły i kryształy Swarovski, a dzięki dodatkowym oczkom, można ją dopasować do każdego przegubu. Cyrkonia jest tutaj dużo większa i umiejscowiono ją w centralnej części, aby swym pięknem przyciągać wzrok.

Ja osobiście wybrałabym dokładnie taki komplet biżuterii ślubnej, ale każdy ma swój gust, więc jeśli chcecie znaleźć coś innego, coś w Waszym własnym stylu, to zapraszam do klikania w linki pod zdjęciami, lub w słowa podświetlone na niebiesko. Zdradzę Wam też tajemnicę, pod linkami znajdziecie nie tylko "świecidełka" na ślub w konkurencyjnych cenach, ale też biżuterię na każdą okazję, również dziecięcą.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka