czwartek, 14 marca 2019

CZARNE ZNACZY BIAŁE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://hellodent.pl/pl/p/CURAPROX-Black-is-White-pasta-szczoteczka/162


Od dłuższego czasu widzę w internecie wiele artykułów o świetnych właściwościach czarnej pasty do zębów. Przyznam szczerze, że nigdy głębiej nie drążyłam tematu, ale dziś postanowiłam przyjrzeć się temu bliżej.
Czarna pasta do zebów to nowatorski sposób na śnieżnobiały uśmiech, który uzyskujemy przy pomocy... węgla. Sama pasta posiada bardzo silne właściwości rozjaśniające, ale bez szkodliwości na nasze zdrowie. Efekt bieli utrzymuje się bardzo długo, a na dodatek w pakiecie dostajemy świeży oddech i brak kamienia nazębnego. Ważną rzeczą jest to, że nie ściera ona szkliwa, jak dzieje się w przypadku komercyjnych past wybielających, tylko delikatnie poleruje i rozpuszcza przebarwienia. I wszystko to za pomocą składników naturalnych m. in. aktywnego węgla drzewnego czy brzozy karelskiej. Można by pomyśleć, że jakim cudem coś czarnego może wybielać? A jednak - jak widać niejedna rzecz może nas jeszcze zaskoczyć, dlatego też przygotowałam dla Was dziś zestawienie kilku czarnych past do zębów, które warto stosować.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://hellodent.pl/pl/p/BEVERLY-HILLS-Perfect-White-BLACK-czarna-pasta-do-zebow-usuwajaca-przebarwienia-100ml/583

Pierwszą pastą, jaką chcę Wam pokazać jest pasta Beverly Hills Perfect White Black i jest to najnowsza pasta z innowacyjną formułą, która doprowadzi zęby do bieli w krótkim czasie usuwając wszelkie przebarwienia, co zostało potwierdzone wieloma badaniami. Węgiel aktywny w niej zawarty nie tylko wybiela, ale równocześnie eliminuje bakterie powodujące nieświeży oddech oraz neutralizuje pozostałe zapachy. Tajemnicą skutecznego wybielania jest fakt, że węgiel aktywny lubi wiązać się z taninami czyli związkami występującymi w kawie, herbacie, winie, owocach i przyprawach, które odpowiadają za brzydkie przebarwienia, dzięki czemu tak łatwo je usuwa.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://hellodent.pl/pl/p/SPLAT-Special-BLACKWOOD-czarna-pasta-do-zebow-swiezy-oddech-75ml/300
I kolejna pasta przed Wami - Splat Special  Blackwood. Pasta ta, to prawdziwy ekspert nie tylko w wybielaniu, ale również w utrzymaniu świeżego oddechu przez długi czas, co jest możliwe dzięki dodatkom z ekstraktu z jagód jałowca. Z kolei antyseptyk Biosol® zapobiega rozwojowi bakterii i utrzymuje dziąsła w świetnej kondycji. Oczywiście mamy tu też węgiel drzewny z brzozy karelskiej, który mocno i bezpiecznie wybiela i normalizuje pH śliny. Pasta nie zawiera fluoru.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://hellodent.pl/pl/p/ARGITAL-ASTRINGENTE-to-pasta-wybielajaca-o-nietypowym-czarnym-kolorze-75ml/631

Trzecia i ostatnia pasta, jaką chcę Wam pokazać to Argital Astringente. W jej składzie znajdziecie tradycyjny japoński proszek do czyszczenia zębów, który zawiera sól morską i węgiel. Ten pierwszy jest substancją wiążącą toksyny bakteryjne, bakterie i produkty gnilne, jednocześnie maksymalnie wybielając zęby, a sól morska przyczynia się do wzmocnienia szkliwa. Pasta poradzi sobie z nawet najsilniejszymi przebarwieniami, nie niszcząc przy tym szkliwa. Działa też ściągająco na dziąsła co zapobiega stanom zapalnym jamy ustnej. Zawiera wyłącznie składniki naturalne. Nie była też testowana na zwierzętach.

Jak zwykle zachęcam do klikania w linki pod zdjęciami i w słowa podświetlone na niebiesko, dzięki czemu będziecie mogli zobaczyć również pasty, o których tutaj nie wspomniałam oraz inne środki niezbędne w higienie jamy ustnej.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka