czwartek, 4 kwietnia 2019

"FORTNITE BATTLE ROYALE - NIEOFICJALNY PORADNIK Z TRICKAMI, KTÓRYCH NIE NAUCZYSZ SIĘ Z INNYCH PORADNIKÓW" - JASON R. RICH...


Przyznam szczerze, że w napisaniu dzisiejszej recenzji musiały pomóc mi moje dzieci, jedno nastoletnie, a drugie siedmioletnie i powyższy poradnik. Nieźle co? Niestety, jakoś nigdy wcześniej nie zastanawiałam się co to jest to słynne Fortnite, którego nazwa tak często przewija się w moim domu...Poradnik został wydany przez Wydawnictwo Jaguar i skierowany jest zarówno do zaawansowanych graczy w Fortnite, jak i do ich rodziców. Pierwsi na pewno dowiedzą się z niego o nowych sztuczkach i tajnych strategiach, a drudzy zaznajomią się z grą, którą tak lubią nasze dzieci.

To niewielka książka, dzięki której do perfekcji opanujemy siedem elementów rozgrywki. Wybór postaci i jej personalizacja, skok z autobusu bojowego i wybór najlepszego miejsca na lądowanie, bezpieczne badania wyspy i unikanie burzy, odszukiwanie i zbieranie broni, amunicji i łupów, zbieranie surowców, budowanie fortec i innych struktur i przetrwanie w walce do ostatniego gracza - po przeczytaniu poradnika to wszystko będziecie mieć "w jednym palcu", mimo że każda rozgrywka może być inna.

Książka podzielona jest na siedem czytelnych sekcji, a w każdej znajdziemy przystępnie opisane informacje oraz odpowiednie do tematu ilustracje. Bardzo podoba mi się, że każda sytuacja, jaka może spotkać gracza jest opisana ze szczegółami od początku do końca tak, aby nic nas nie zaskoczyło. Opisano zarówno kwestie techniczne jak i wszystko dotyczące właściwej gry. Wydawnictwo Jaguar nie zapomniało też ująć w poradniku zagadnień o uzbrojeniu, ekwipunku i możliwości uleczenia się.

Również fakt, że autorem poradnika jest Jason R. Rich, recenzent i znawca najpopularniejszych gier komputerowych, zdecydowanie przemawia za tym iż jest to wartościowa lektura. Dodam jeszcze, że jest to poradnik nieoficjalny, który nie jest sponsorowany przez producenta Fortnite. Polecam!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka