środa, 19 czerwca 2019

ODSZKODOWANIE I ZADOŚĆ UCZYNIENIE - GDZIE? JAK? I OD KOGO?...


Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.tuodszkodowania.pl/komu-pomagamy/w-jakich-sytuacjach-mozemy-pomoc-uzyskac-odszkodowanie/


Wszyscy płacimy ubezpieczenia, bo tym sposobem czujemy się pewni, że będziemy zabezpieczeni finansowo kiedy wydarzy nam się wypadek, czy to komunikacyjny, w pracy czy jakikolwiek inny. Niestety firmy ubezpieczeniowe chętnie ubezpieczają, ale z wypłatą odszkodowań jest już gorzej, bo często nie są wypłacane, zaniżane, albo to my zwyczajnie nie wiemy, że możemy ubiegać się o pieniądze.Na szczęście i na ten proceder znalazł się sposób, a właściwie kancelarie, które specjalizują się w odszkodowaniach od firm ubezpieczeniowych, głównie z OC sprawcy. Założę się, że spore grono czytelników nie wiedziało, że można ubiegać się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie z OC sprawcy, prawda?

Na czym to polega? Odszkodowanie z OC sprawcy nie pochodzi z ubezpieczenia, które sami opłacamy, a właśnie z ubezpieczenia sprawcy. Mówiąc prościej - jeżeli jesteśmy uczestnikami wypadku komunikacyjnego i nie jest on naszą winą, to zazwyczaj wszystko kończy się na pokryciu kosztów naprawy samochodu z ubezpieczenia winnego, a prawie nikt nie wie, że można z tego samego ubezpieczenia uzyskać pieniądze nawet za pogorszenie naszego stanu zdrowia czy ból psychiczny. Pod uwagę brane są też koszty rehabilitacji, specjalistów, dojazdów do nich itp. Takie samo odszkodowanie można uzyskać jeśli ulegniemy wypadkowi np. na ziemi rolnika (każdy rolnik płaci obowiązkowe OC) czy firmy. Możliwości jest wiele.

To zaczynamy. Jesteśmy osobami poszkodowanymi i chcemy uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie, a nie wiemy jak się do tego zabrać. Klikamy więc najpierw w link https://www.tuodszkodowania.pl/ i przenosimy się na stronę kancelarii, która zrzesza najlepszych fachowców i lekarzy, oraz ma wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu odszkodowań i czytamy informacje zawarte na stronie. Następnie dzwonimy, piszemy na maila lub wypełniamy formularz kontaktowy i tym samym uzyskujemy indywidualnego doradcę, który rzetelnie oceni naszą sprawę. Ważne jest to, że kancelaria nie pobiera żadnych zaliczek na poczet prowadzenia sprawy, a jedynie procent od wygranego odszkodowania, co oznacza w praktyce, że kancelaria zrobi wszystko by odszkodowanie było jak najwyższe, bo tym samym procent jest wyższy. Moim zdaniem to świetny układ. 

Decydując się na skorzystanie z fachowców mamy gwarancję uzyskania 100% zwrotu kosztów leczenia, otrzymania bezspornej części odszkodowania w 30 dni, w razie potrzeby kancelaria reprezentuje nas w sądzie i pokrywa koszty rozpraw, ale zazwyczaj wszystko odbywa się polubownie, mamy również stały kontakt on - line, więc nie ma potrzeby dojeżdżania do bura, a dodatkowo mamy stały dostęp do akt sprawy dzięki logowaniu się na swoje indywidualne konto. Nic prostszego prawda? Nie ponosimy kosztów, nie musimy denerwować się i tracić czasu - pozostaje nam tylko spokojnie dochodzić do siebie po wypadku.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka