środa, 5 czerwca 2019

ROLL UP - TAK NIEWIELE MOŻE TAK WIELE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.exact.net.pl/systemy-reklamowe/rollupy/lezka-standard_93

Pisałam Wam już tutaj o tym, jak ważna jest dobra reklama w przypadku posiadania własnej firmy. Były już reklamy neonowe i kilka innych, a dziś skupimy się na tak zwanych Roll Upach, czyli inaczej mówiąc nośnikach/stojakach reklamowych do plansz graficznych, które bardzo często stosuje się podczas prezentacji. 
Ulotki odchodzą powoli do lamusa (są mało trwałe, nieekologiczne i chyba nikt ich nie czyta), i teraz ten rodzaj reklamy (Roll Up), niby niepozorny, ma ogromny potencjał i jest chyba najtańszą formą marketingu, jednocześnie tak uniwersalną. Roll Up pozwala niewielkim kosztem stworzyć profesjonalną prezentację w każdym miejscu i to bez większego wysiłku. Pozwala to nie tylko dotrzeć do klienta, ale też zaoszczędzić dużo czasu, gdyż Roll Up rozwija się błyskawicznie. Kolejną zaletą w przypadku tego produktu jest niespotykana łatwość transportu, przechowywania i zastosowania. Roll Up jest lekki, a tym samym idealny w miejscach gdzie potrzebujemy tymczasowego zastosowania reklamy. Mnie osobiście przyciąga też jego prostota, logika wykonania i możliwość wielokrotnego używania, bo mój "nie ścisły umysł" nie ogarnia skomplikowanych wynalazków i to nie tylko reklamowych.

Patrząc też z technicznej strony, Roll Up jest też najtrwalszym, przenośnym nośnikiem, bo zwijany do środka kasetki, jest zabezpieczony przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi. Będzie zatem efektowny i atrakcyjny z wyglądu przez długie lata. Klikając w link pod zdjęciem lub w słowa podświetlone na niebiesko, przekonacie się też, o konkurencyjnej cenie banera Roll Up i to niezależnie od jego wielkości. 

W dzisiejszych czasach chyba żadne targi, szkolenia czy spotkania z klientami nie mogą się odbyć bez Roll Upów prawda? To takie proste, wyciągamy go ze specjalnej teczki, rozwijamy planszę i gotowe - mamy przyciągająca wzrok reklamę osiągnięta niskim kosztem.. Czasem tak niewiele może tak wiele. Dodam jeszcze, że rodzajów Roll Upów jest bardzo wiele, począwszy od standardowych, a kończąc na "łezkach" ale nie będę ich tutaj wszystkich wymieniać, bo możecie je sami obejrzeć, klikając w wyżej wymienione opcje. 

Kochani, o mały włos zapomniałabym napisać, że plansze z Roll Upów można dowolnie wymieniać ;), a to pozwala na jeszcze większe obniżenie kosztów naszego firmowego marketingu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka