poniedziałek, 26 sierpnia 2019

"WIELKA KSIĘGA TRANSFORMERS. BUMBLEBEE"...


"Transformers" znają chyba wszystkie dzieci, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki prawda? Rodzice chyba też, bo początkiem tego roku było bardzo głośno o filmowym hicie "Transformers". I na podstawie tegoż filmu, dzięki Wydawnictwu Edipresse,  powstała książka, o której chcę Wam dziś opowiedzieć.


Jako, że mój siedmioletni syn nie potrafi jeszcze czytać, wszelkie książki czy pisemka czytam mu ja, dlatego też mogę śmiało stwierdzać, czy dana publikacja jest warta zachodu czy też nie. Tak samo było w przypadku powyższej lektury i powiem szczerze, że sama się wciągnęłam w historię sympatycznego robota. Byłam też równie zawiedziona jak synek, że dalsze dzieje możemy poznać dopiero w kolejnej części książki. Dodatkowo syn zaskoczył mnie spora wiedzą na temat Transformers, bo ja niestety jej nie posiadałam. Szczerze mówiąc, nawet nie wiem, kiedy on zdobył tę wiedzę.

Książka podzielona jest na dwie części - kolorową i czarno - białą. W pierwszej czytelnik znajdzie fotostory z wyżej wspomnianego hitu kinowego oraz mnóstwo ciekawostek o bohaterach, a druga część to super test dla fanów Transformers oraz mnóstwo zadań, łamigłówek i kolorowanek. Dla każdego, cos fajnego prawda? :). 

Lektura wydana została w formacie A4 i liczy sobie sporo stron, co oznacza, że można w niej znaleźć naprawdę dużo ciekawostek. Ukłon z mojej strony również w stronę grafików, którzy postarali się o przyjazne i kolorowe ilustracje nie straszące dziecka. Generalnie połączono tu w świetny sposób ulubionych bohaterów z logicznymi zadaniami, a co najbardziej przyciąga dzieci? No przecież, że  ciekawość i ulubiony bohater ! Jest ciekawie, kolorowo i wciągająco - czyli tak, jak dzieci lubią. Polecam!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka