wtorek, 14 lipca 2020

KWIATY Z DOSTAWĄ DO DOMU...

Zdjęcie pochodzi za strony https://www.e-bukiety.pl/produkt/bukiet-najlepsze-zyczenia-2/Ci, którzy śledzą mnie na facebooku wiedzą, że niedawno odwiedziłam na kilka dni Warszawę. Kocham to miasto, bo tam czuję się wolna i anonimowa, ale jest jeszcze coś, co tym razem mnie zauroczyło, a były to... kwiaty.


Do stolicy udałam się wraz z dziećmi, z zamiarem obejrzenia kilku miejsc i naładowania akumulatorów. Robię tak kilka razy w roku. Jedzenie zamawiamy wtedy na wynos, bądź jadamy w restauracjach, leniuchujemy i po prostu odrywamy się od szarej rzeczywistości. Pomaga nam w tym fakt, że w Warszawie praktycznie wszystko można kupić z dostawą do domu, co zdecydowanie pomaga oszczędzić mnóstwo czasu. 

Na przykład chcemy komuś podziękować przeprosić czy złożyć życzenia, a jak wiadomo w takich wypadkach najlepsze są kwiaty, jednak nie mamy czasu biegać po kwiaciarniach. Co wtedy robimy? Wchodzimy na stronę kwiaty z dostawą w Warszawie, wybieramy bukiet kwiatów z wielu proponowanych na stronie (może być też kosz z upominkami), wpisujemy adres osoby, której prezent należy dostarczyć, płacimy i gotowe. Nasze kwiaty trafiają do rąk adresata, a my możemy spokojnie zająć się swoimi sprawami. Pamiętajcie jednak, że są sytuacje, w których należy osobiście wręczać podarek! W takim wypadku również nie trzeba fatygować się do kwiaciarni, bo kolejny raz wchodzimy na wyżej wymienioną stronę, wybieramy odpowiednia pozycję i zamawiamy na nasz adres. Kurier dostarczy szybciutko bukiet, z którym już osobiście wybierzemy się w odwiedziny.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji bukietów, które można zakupić. Zdjęcia pochodzą ze strony https://www.e-bukiety.pl/kwiaty-z-dostawa/warszawa-przesylki-kwiatowe/ .

 

 

Patrząc na te zdjęcia, sama mam ochotę zamówić którąś z propozycji dla siebie :).

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka