wtorek, 14 lipca 2020

KWIATY Z DOSTAWĄ DO DOMU...

Zdjęcie pochodzi za strony https://www.e-bukiety.pl/produkt/bukiet-najlepsze-zyczenia-2/Ci, którzy śledzą mnie na facebooku wiedzą, że niedawno odwiedziłam na kilka dni Warszawę. Kocham to miasto, bo tam czuję się wolna i anonimowa, ale jest jeszcze coś, co tym razem mnie zauroczyło, a były to... kwiaty.


Do stolicy udałam się wraz z dziećmi, z zamiarem obejrzenia kilku miejsc i naładowania akumulatorów. Robię tak kilka razy w roku. Jedzenie zamawiamy wtedy na wynos, bądź jadamy w restauracjach, leniuchujemy i po prostu odrywamy się od szarej rzeczywistości. Pomaga nam w tym fakt, że w Warszawie praktycznie wszystko można kupić z dostawą do domu, co zdecydowanie pomaga oszczędzić mnóstwo czasu. 

Na przykład chcemy komuś podziękować przeprosić czy złożyć życzenia, a jak wiadomo w takich wypadkach najlepsze są kwiaty, jednak nie mamy czasu biegać po kwiaciarniach. Co wtedy robimy? Wchodzimy na stronę kwiaty z dostawą w Warszawie, wybieramy bukiet kwiatów z wielu proponowanych na stronie (może być też kosz z upominkami), wpisujemy adres osoby, której prezent należy dostarczyć, płacimy i gotowe. Nasze kwiaty trafiają do rąk adresata, a my możemy spokojnie zająć się swoimi sprawami. Pamiętajcie jednak, że są sytuacje, w których należy osobiście wręczać podarek! W takim wypadku również nie trzeba fatygować się do kwiaciarni, bo kolejny raz wchodzimy na wyżej wymienioną stronę, wybieramy odpowiednia pozycję i zamawiamy na nasz adres. Kurier dostarczy szybciutko bukiet, z którym już osobiście wybierzemy się w odwiedziny.

Poniżej przedstawiam kilka propozycji bukietów, które można zakupić. Zdjęcia pochodzą ze strony https://www.e-bukiety.pl/kwiaty-z-dostawa/warszawa-przesylki-kwiatowe/ .

 

 

Patrząc na te zdjęcia, sama mam ochotę zamówić którąś z propozycji dla siebie :).

2 komentarze :

  1. WE SHOULD FUCK. Like right now, right here. Hard, fast. Pin me down, kiss me hard, look me in the eyes and fuck me like you’ve never fucked someone before. Click here and Check me out i am getting naked here ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka