środa, 2 września 2020

BLATY KUCHENNE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.fabrykablatow.pl/blaty-kuchenne/

Dużo podróżuję po Polsce i zazwyczaj zatrzymuję się w apartamentach, zazwyczaj za każdym razem pod innym adresem. Zauważyłam, że większość z nich jest bardzo do siebie podobna, białe meble, stolik z wiszącą nad nim lampą, kanapa, łóżko i łazienka także utrzymane w kolorze bieli. Jednak jedna rzecz je różni...
Jeszcze nigdy nie spotkałam się, aby dwa razy powtórzyły się takie same blaty kuchenne. Sama w domu mam kuchnię w barwach bieli i szarości, co sprawia, że pomieszczenie wygląda elegancko, aczkolwiek chłodno, dlatego z przyjemnością zawsze oglądam inne rodzaje blatów - i oczywiście inne kolory.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.fabrykablatow.pl/blaty-kuchenne/#blaty-kuchenne
Na zdjęciu powyżej widać aranżację, która bardzo przypadła mi do gustu. To blat kuchenny, który powstał w Studio Kamienia i Kominków Stone Trade, a wykonany jest z materiały najwyższej jakości, który jest niezwykle trwały, ognioodporny i uniwersalny. Oczywiście nadaje się też do kontaktu z żywnością. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.fabrykablatow.pl/blaty-kuchenne/#blaty-kuchenne
Świetną rzeczą jest to, że obecnie można zamówić sobie dowolny kształt blatu, który dodatkowo może zostać dostosowany do uniwersalnych potrzeb klienta. Oprócz standardowych otworów na zlewozmywak, płytę grzewczą czy baterię można zlecić osadzenie okapu w blacie lub wydrążenie praktycznych ociekaczy, odprowadzających nadmiar wody. 

Blaty z kamienia, bo o nich tu mówię, mają najwyższą twardość, są odporne na ścieranie i niezwykle ponadczasowe. Laminowane czy drewniane blaty również są ładne ale nie dorównują estetyką blatom kamiennym, na przykład zrobionym z granitu czy kwarcytu. Jeśli mamy w kuchni blat kamienny, możemy być spokojni o zarysowania, a nawet możemy postawić na nim gorący garnek, bez obaw o zniszczenie blatu. Nie spotkamy też dwóch takich samych blatów, gdyż każdy kamień jest niepowtarzalny, stworzony przez naturę. Tak, jak wspomniałam wyżej, jest to też materiał niezwykle bezpieczny dla zdrowia, co chyba jest najważniejsze. 

Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się więcej na temat blatów kuchennych, łazienkowych i nie tylko, to zapraszam do klikania w linki pod zdjęciami oraz w słowa podświetlone na niebiesko. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka