czwartek, 10 września 2020

PIERWSZA POZYCJA W WYSZUKIWARCE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://afterweb.pl/pozycjonowanie/pozycjonowanie-aplikacji-mobilnych-czyli-twoja-droga-do-sukcesu-w-appstore-i-google-play/


Kampanie GoogleAdwors to jedno z najskuteczniejszych sposobów na promowanie strony oraz błyskawiczne osiągnięcie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach, a dzięki temu wzrośnie sprzedaż i rozpoznawalność marki.
Nie ma jednego rodzaju kampanii reklamowych AdWords, bo aby osiągnąć cel nie można skupiać się na pojedynczych metodach - tu trzeba działać wielozadaniowo. GoogleAds w Afterweb to profesjonalne kampanie reklamowe w internecie skupiające się przede wszystkim na:

linkach sponsorowanych, czyli reklamach tekstowych wyświetlających się w google w odpowiedzi na zadane pytanie bądź szukaną frazę. Ta forma reklamy jest skuteczna dla każdej branży.

- remarketingu czyli reklamie wyświetlanej na stronie, która już została wyświetlona przez potencjalnego klienta.

- reklamie Display, która umożliwia wyświetlanie reklamy na innych stronach znajdujących się w sieci reklamowej Google, a co za tym idzie, reklama firmy może pojawiać się na znanych portalach internetowych.

- zakupach Google czyli wyświetlaniu reklamy w odpowiedzi na zapytania użytkowników. Reklama wyświetlana jest w formie zdjęcia z nazwą i ceną produktu. 

Wiele już pisałam tutaj o pozycjonowaniu stron, a reklama Google Ads to obok pozycjonowania stron najskuteczniejszy sposób na promowanie firmy w internecie, która pozwala na błyskawiczny efekt albowiem firma staje się widoczna od razu po rozpoczęciu kampanii. Można ją też dowolnie modyfikować, czyli jest reklamą elastyczną, a jej wyniki są w pełni mierzalne. Kolejną zaletą wyżej wspomnianej kampanii jest szeroki zasięg i precyzyjne ukierunkowanie reklamy na konkretne dane. Ważne jest także to, że klient nie płaci za wyświetlanie reklamy, a jedynie za każde kliknięcie w nią. Można również z góry określić jaki budżet chcemy przeznaczyć na reklamę. 

Zadajmy sobie jeszcze pytanie - w jaki sposób Agencja reklamowa określa preferencje klienta? Przede wszystkim podczas rozmowy ustalane są preferencje i cel reklamy oraz ustala się do jakiego klienta chcemy dotrzeć. Następnie specjaliści dobierają słowa kluczowe zapewniające maksymalną efektywność reklamy. Agencja Afterweb z prawdziwego zdarzenia rzetelnie przygotowuje kampanie, a także stale monitoruje efekty, nie zapominając o raportowaniu wszystkiego klientowi i ciągłej optymalizacji. 

Jeżeli chcecie uzyskać więcej rzetelnych informacji o promowaniu swojej firmy, to zapraszam do klikania w słowa podświetlone na niebiesko oraz w link pod zdjęciem tytułowym. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka