czwartek, 25 listopada 2021

CZYM JAŚNIEJ, TYM PRZYJEMNIEJ...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.gulajski.pl/o-nas/

Zastanawialiście się kiedyś jak to się dzieje, że na Stadionie Olimpijskim w Londynie, w restauracjach McDonalds, metrze w Warszawie czy w Filharmonii Opolskiej jest tak niesamowite oświetlenie? Zauważyliście, że dają je świetliki i pasma świetlne? Będąc w takich miejscach na ogół nie zwracamy na to uwagi prawda? 


Też nigdy nie zwracałam uwagi na oświetlenie, które jest przecież kluczowe w każdym pomieszczeniu. Każde pasmo świetlne czy świetlik to ogrom pracy sporej grupy ludzi, począwszy od projektu, inwestorach, a na profesjonalnym montażu skończywszy. Kto by pomyślał, że wszystko to wykonała firma z 20 - to letnim doświadczeniem, skupiająca zespół wykwalifikowanych osób, którzy z pasji tworzą te niepowtarzalne produkty. 

Firma ta działa na terenie całej Polski i Europy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zajmuje się też profesjonalnymi systemami oddymiania, odprowadzania ciepła, oraz systemami wentylacji i zabezpieczeniami ognioochronnymi. Produkuje elementy nowoczesnej architektury w postaci wyżej wspomnianych świetlików i pasm świetlnych oraz wyłazów zapewniających dostęp do światła dziennego. Wszystko to z dbałością o bezpieczeństwo i komfortową pracę. Firma Gulajski oferuje kompleksową pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Pomiary, przygotowanie projektu, produkcja, dostawa i montaż to wszystko leży po stronie firmy. 

Ważne jest także to, że już po wykonaniu montażu, klient ma zapewnioną kompleksową opiekę serwisową. Dzięki stałym kontaktom z klientem firma może dostosować się do wysokich wymogów każdego klienta przy jednoczesnym zastosowaniu wysokiej jakości produktów mających certyfikaty instytutów badawczych. 

Jeżeli chcecie przeczytać więcej o frmie Gulajski zapraszam do kliknięcia w link  https://www.gulajski.pl/. Dodam w tym miejscu jeszcze, że firma wykonała także montaże w renomowanych salonach samochodowych takich jak Mercedes, BMW, Jeep, Opel, Nissan, Alfa Romeo, Suzuki, Fiat, Peuegot, Wolkswagen ale nie tylko, bo i w Telewizji Polskiej, Polskim Radiu, Koncernie Pepsi Polska i wiele innych .


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka