poniedziałek, 3 stycznia 2022

CODEX - ODSZKODOWANIA

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://codex.org.pl/

Wypadki się zdarzają, o czym wszyscy wiemy. Z tego też powodu większość ludzi opłaca wszelkiego rodzaju polisy ubezpieczeniowe, z nadzieją, że potencjalne odszkodowanie będzie naszym zabezpieczeniem.  Czy w rzeczywistości polisa daje nam to zabezpieczenie? Co robić gdy ubezpieczyciel zaniży bądź nie wypłaci odszkodowania?


Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela nie jest tak proste, jakby się mogło zdawać. Nie wystarczy pismo odwoławcze, bo znający kruczki prawne ubezpieczyciel i tak je odrzuci. Towarzystwa ubezpieczeniowe mają prawników oraz regulaminy tak skonstruowane, że zwykły śmiertelnik nie jest w stanie z nimi wygrać. Kiedy mój tata po tym, jak zostały mu obcięte dwa palce, dostał tylko 450 zł odszkodowania, mogliśmy się odwoływać, ale nie mieliśmy ani wiedzy, ani siły i pieniędzy na wynajęcie mecenasa, który reprezentowałby tatę w sądzie. Po za tym nie mieliśmy pewności, że wygramy, więc było ryzyko, że 450 zł jakie tata otrzymał, musiałby przeznaczyć na ryzykowną batalię w sądzie.

Dziś wiem, że należało  skorzystać z firmy, która uzyska dla taty dużo wyższą dopłatę do odszkodowania, na przykład firmę CODEX.  W pakiecie otrzymalibyśmy kompleksową obsługę prawną, bezpłatną analizę sprawy, oszacowanie wysokości odszkodowania, pomoc przy ustalaniu odpowiedzialności, pomoc w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji i dowodów, fachowe doradztwo w zakresie dalszego leczenia i diagnostyki, zastępstwo we wszystkich formalnościach, reprezentację doświadczonego negocjatora oraz indywidualnego doradcę, który na bieżąco będzie informował o postępach w sprawie.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex, powstało w 2008 roku i od tego czasu występuje jako pełnomocnik osób poszkodowanych w wypadkach przed instytucjami zobowiązanymi do naprawienia szkody (Towarzystwa Ubezpieczeniowe, zakłady pracy, etc.) Jest to firma z 10 - cio letnim doświadczeniem, skupiająca w swoim zespole najbardziej doświadczonych prawników, rzeczoznawców, negocjatorów i lekarzy. Zajmując się przez tyle lat odszkodowaniami i nabywając doświadczenia, potrafią skutecznie  rozwiązywać najtrudniejsze sprawy klientów w jak najkrótszym czasie. Klient  nie musi też osobiście fatygować się do biura, bo wszystko załatwii mailowo lub telefonicznie. Jeżeli kancelaria, po analizie naszej sprawy, podejmie się działań, to nie ma żadnej opłaty wstępnej, a prowizja pobierana jest dopiero po skutecznym rozwiązaniu sprawy. Odszkodowanie jest wypłacane bardzo szybko i nie ma zawierania ugód z ubezpieczycielami, a to znaczy, że dostaniemy maksymalnie wysokie odszkodowanie. 

Zainteresowanych zapraszam na stronę CODEX https://codex.org.pl/.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka