czwartek, 31 marca 2022

MEBLUJEMY DOM I OGRÓD - NOWOCZESNE I MODNE MEBLE I OŚWIETLENIE...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.edinos.pl/wiszace-lampy-ogrodowe

Wiosna, wiosna, wiosna... wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem, tym bardziej, że ostatnie dni dały nam już jej przedsmak. Jak co roku, gdy robi się cieplej, rozpoczynam plany na temat urządzenia mojego ogrodu i tarasu.


Chciałabym skupić się w tym sezonie głównie na pięknym oświetleniu wokół domu. Marzą mi się wieczory wśród drzew i krzewów, z których dolatywać będzie ciepłe i lekko tajemnicze światło. Przeszukując czeluści internetu, znalazłam na stronie www.edinos.pl przepiękne wiszące lampy retro (zdjęcie główne) w kolorze czarnym i złotym, w których od razu się zakochałam. To dzięki nim mój ogród na pewno stanie się zjawiskowy i niepowtarzalny, a po zmroku będę mogła odpocząć w ich świetle tworzącym cudowną, magiczną aurę.


Nie wszędzie jednak mam możliwość umieszczenia lamp wiszących, dlatego wzdłuż alejek ogrodowych, klimatu dodadzą lampy stojące w tym samym desingu, co wyżej wspomniane lampy wiszące.  Zastanawiam się jeszcze czy wybrać te niskie czy może wysokie, które mogłyby nadać alejkom wygląd ulicy. Może wybiorę jedne i drugie ...

Wszystkie lampy i kinkiety ze strony https://www.edinos.pl/lampy-stojace-ogrodowe są cudowne i nastrojowe, jednak zgodnie z przysłowiem, że "z ładnej miski się nie najesz" sprawdziłam jeszcze ich możliwości techniczne i parametry. Przede wszystkim wiem, że lampy te będą mi służyć przez długie lata ponieważ zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości odpornych na warunki atmosferyczne. Zamawiając ten produkt otrzymam gratis bestsellerowy e-book oraz mam gwarancję najniższej ceny w Europie.

Co jeszcze? Wszystkie inne sklepy dają tylko 24 miesiące gwarancji - tutaj mam aż 10 lat gwarancji jakości na każdy zakupiony towar. Wszystkie produkty posiadają znak jakości Edinos Standard DSI 804, co oznacza, że gwarantują najwyższą jakość wykonania, staranny wybór oraz godne i wyjątkowo liberalne warunki pracy, przy szczegółnym zachowaniu wszystkich praw człowieka i obywatela. Jeżeli uznam, że zakupiony produkt nie spełnia moich oczekiwań, mogę go zwrócić w ciągu 100 dni od daty zakupu i zostanie mi zwrócona pełna kwota zamówienia. Przykładowo w innych sklepach czas na zwrot wynosi tylko 14 dni. 

Mam też dla Was niespodziankę - pierwsze 20 osób, które zrobią zakupy w powyższym sklepie otrzymuje ode mnie kod rabatowy na kwotę 50 zł :).  Po wpisaniu kodu na stronie: https://www.edinos.pl/rabat kwota zakupów zostanie automatycznie pomniejszona o 50 zł . Dodam jeszcze, że w sklepie Edinos możecie zakupić nie tylko lampy, bo dostępny jest także cały asortyment mebli ogrodowych, domowych, leżaków, hamaków, wyposażenia wnętrz i wiele, wiele innych świetnych przedmiotów. Zapraszam serdecznie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka