niedziela, 3 kwietnia 2022

AVON - REJESTRACJA

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://avon.rejestrujemycie.pl/


Firma Avon jest chyba wszystkim znana i bardzo ceniona. Sama bardzo często zamawiam kosmetyki Avon przez znajomą konsultantkę. Ostatnio zastanawiam się bardzo często czy sama nie zarejestrować się, aby korzystać z możliwości jakie daje Avon.


Rejestracja jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę Avon rejestracja i wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza otrzymujemy dane do logowania maksymalnie do trzech godzin. To jednak nie wszystko - Avon kontaktuje się bezpośrednio by odpowiedzieć na wszystkie pytania i ustalić wysyłkę katalogów pod wskazany adres. 

Po rejestracji nie ma żadnych obowiązków. Kosmetyki można zamawiać tylko dla siebie, ale można je też sprzedawać innym osobom i zarabiać na nich. Od razu po rejestracji otrzymujemy rabat nawet 40% na całą ofertę Avon, a także dostęp do oferty spacjalnej z rabatem nawet 80%. 

Dzięki rejestracji, to my sami decydujemy kiedy zarabiamy i ile czasu chcemy na to poświęcić oraz komu sprzedajemy produkty. Możemy też zwrócić produkty zużyte do 20%, co daje nam rewelacyjną możliwość testowania kosmetyków. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów związanych z rejestracją. Nowe konsultantki otrzymują prezenty na strat, a próbki mamy w specjalnych cenach.

Dodatkowo konsutltantki mają możliwość wygrania świetnych nagród w konkursach przeznaczonych tylko dla konsultantek. Nie zapomniano także o szkoleniach on -line i webcastach. Oczywiście towar jest zawsze oryginalny i świeży, bo zamawiamy prosto od producenta. To świetna możliwość rozwijania pasji w połączeniu z zarabianiem pieniędzy. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka