czwartek, 14 kwietnia 2022

BAJKOWY POKÓJ DZIECKA - NAKLEJKI NA ŚCIANĘ...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://eudajmonia.eu/pl/p/Naklejki-DINO/297


Wraz z wiosną naszła mnie ochota na zmianę aranżacji pokoju mojego synka Książki, zabawki, ubranka, wystrój... Ale jak zmienić pokój dziecka niewielkim kosztem? Dziś pokażę Wam kilka fajnych naklejek na ścianę, które znalazłam w związku z projektowaniem pokoju dla mojego synka, a które pozoliły na odświeżenie wystroju.


Od kilku lat posiłkuję się wyżej wspomnianymi naklejkami, które nie tylko potrafią pięknie ozdobić i nadać przytulności nie tylko ścianom, ale także mebelkom w pokoju dziecięcym. Oczywiście odpowiednio dobraną naklejką można też stworzyć coś fajnego i w innych pomieszczeniach. Naklejki na ścianę dla dzieci zatuszują też mankamenty czy to w ścianie czy w meblach.

Moje dziecko ma dość szeroki zakres zainteresowań, począwszy od czołgów, przez dinozaury, kosmos i psy, a na rybach skończywszy. Nie było łatwo wybrać jednego tematu. Rybki i żółwie zakupiłam rok temu, zatem teraz postawiłam na dinozaury, bo chyba najczęściej pojawiają się w rozmowach z synem. Zakupiłam ręcznie malowaną naklejkę (zdjęcie główne), która jest ekologiczna (opakowanie nie zawiera plastiku, a sama naklejka PVC), wykonano ją z materiałów premium cechującymi się wysoką trwałością i bezpiecznymi atramentami oraz jest oryginalna, naturalna, a kolory są żywe. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://eudajmonia.eu/pl/p/Naklejki-DINO-II/392


Do kompletu zamówiłam jeszcze druga naklejkę z serii DINO, którą umieściłam na przeciwległej ścianie. Całości dopełnił dywan z dinozaurami. Możecie mi wierzyć, że syn skakał z radości.

Dodam jeszcze, że naklejki są matowe i bardzo łatwo się je nakleja. Wyglądają obłednie i naturalnie, co widać na ilustracji. Na stronie, na której znajdziecie się klikając w link https://eudajmonia.eu/ lub w linki pod zdjęciami, znalazłam też cudowne, samoprzylepne tapety. Niestety pokój syna jest tylko jeden i mogę z nich skorzystać dopiero następnym razem nad czym niezmiernie ubolewam. Zapraszam Was zatem do samodzielnego sprawdzenia szerokiej oferty sklepu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka