poniedziałek, 16 maja 2022

WÓZKIEM PRZEZ ŚWIAT...

 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-53185-Easywalker-R-Miley-lekki-wozek-spacerowy-Granite-Grey.html

Wiosna rozpoczęła się na całego. Na ulicach i w parkach widać coraz więcej rodziców spacerujących z wózkami z dziećmi. Jest ciepło i słonecznie. W związku z tym dzisiejszy post dedykuję osobom, które jeszcze wózka nie posiadają lub planują wymienić na inny. 


Wybór odpowiedniego wózka, który będzie lekki, funkcjonalny, na lata i w atrakcyjnej cenie nie jest prosty. Jest sporo modeli na naszym rynku, że można się pogubić. Dlatego trochę Wam pomogę, a będę się w tym posiłkowała stroną https://www.3kiwi.pl/.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-55205-Cybex-R-Priam-4-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-Autumn-Gold-Rosegold.html

Cybex Priam 4 to "wypasiony" model czwartej generacji, mający premierę w 2022 roku. Jest częścią serii niemieckiego producenta. Seria ta reprezentuje szczytowe osiągnięcia w kategori wózków dziecięcych oraz fiotelików samochodowych. Posiada on w zestawie cztery adaptery pozwalające na osadzenie na stelażu wszystkie renomowane foteliki od 0 - 13 miesięcy z wejściem Maxi - Cosi. Fotelik używamy od urodzenia dziecka, bo już ze szpitala zabieramy w nim maluszka dzięki możliwości rozłożenia go na płasko. Elegancka, obszerna i miękka gondola wyposażona jest w panoramiczne panele wentylacyjne, przedłużaną budkę, kieszeń na drobiazgi i ochroną przeciwsłoneczną UV50+. Adaptery do fotelika służą także do podwyższenia osadzenia gondoli.  To wózek ponadczasowy, a o jego wszystkich zaletach przeczytacie klikając w link pod zdjęciem powyżej.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-55633-Stokke-R-Xplory-R-X-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-Signature-Limited-Edition.html

Przed Wami kolejny model, tym razem Stokke Xplory X wózek głęboko spacerowy 2 w 1. Wózek ten należy do najwyższych dostępnych na rynku, co idealnie sprawdza się w przypadku wysokich rodziców. Przeznaczony jest do infrastuktury wielkomiejskiej, w której potrzebna jest bardzo wysoka zwrotność, specyficzne wymiary i lekka waga. Jego waga nie przekracza 13 kg. Zwróćcie uwagę na to, że zaprojektowano go tak, aby rodzic miał dużo więcej miejsca na nogi. To wózek o wielu możliwościach i możecie przeczytać o nich klikając w link pod zdjęciem.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://www.3kiwi.pl/product-pol-54976-Bugaboo-R-Fox-3-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-Matt-Black-Grey-Melange.html

Trzecia moja propozycja to śliczny wózek Bugaboo Fox 3 wózek głeboko - spacerowy 2 w 1. Bugaboo to najsłynniejszy holenderski producent wózków. Produkuje najlżejsze i najwytrzymalsze wózki wielofunkcyjne. Wyeliminowano wszystkie zbędne elementy konstrukcyjne i postawiono na funkcjonalność. Jest to jedyny dostępny na rynku wózek ważący poniżej 10 kg. O jego indywidualnych cechach przeczytacie klikając w link pod zdjęciem.

Warto tutaj dodać, że na prezentowanej stronie można zaopatrzyć się nie tylko w wózki, bo znalazłam tam także szereg fotelików najbardziej znanych marek. To jednak nie wszystko - dostępny jest też cały wachlarz akcesoriów dla dzieci oraz wyposażenia pokoików. Zapraszam.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka