niedziela, 1 maja 2022

ZARABIAJ Z AVON - REPERUJEMY DOMOWY BUDŻET...

 


Wielu z nas szuka sposobów, by podreperować swój domowy budżet, zwłaszcza teraz, kiedy szaleje inflacja, a ceny rosną z dnia na dzień. Idealnym sposobem na dorobienie paru groszy jest praca w Avon - wystarczy zostać konsultantką Avon.


Zarobki konsultantki Avon uzależnione są od sprzedaży produktów z katalogu. Zamówiony towar kupuje się taniej, a sprzedaje w cenie katalogowej. Pracując w ten sposób można zarobić, oszczędzać i jednocześnie korzystać z wielu przywilejów i możliwości. Dla konsultantek bardzo zaangażowanych i z pasją został przygotowany specjalny plan liderów (dla konsultantek zarządzających własnym zespołem). 

Po za rabatem można otrzymywać fantastyczne nagrody oraz automatyczne dodatkowe profity. Im większe zamówienie tym większe osiąga się poziomy, a tym samym jeszcze większe zarobki. Nowe osoby otrzymują dodatkowe nagrody za zamówienia. Podstawowym narzędziem pracy konsultantki jest katalog, zarówno w wersji papierowej, jak i on - line. To z katalogu potencjalny klient wybiera produkty, a konsultantka zamawia je przez swoje konto. Kosmetyki mogą zostać dostarczone do konsultantki lub bezpośrednio do klienta. Konsultantka płaci cenę pomniejszoną o rabat, a klient płaci kwotę z katalogu. Różnica w cenie trafia do konsultantki.Trzeba pamiętać aby dodatkowo zarobić, do zamówienie dopisujemy kody na dodatkowe produkty. 

Zapraszając do współpracy inne konsultantki można zostać liderem sprzedaży, co daje możliwość nieograniczonego rozwoju i zarabiania pieniędzy. Pracę lidera można traktować jako dodatkową lub pracę na cały etat. Zostając liderem przez 12 miesięcy korzystamy z programu dla nowych osób. Zarabiamy tutaj na trzy sposoby  - bonus podstawowy, bonus dodatkowy oraz bonus lojalnościowy. Można także korzystać z comiesięcznych programów dla liderów, zyskać karty SODEXO czy sprzęty AGD.  Czym bardziej skuteczne działania, tym Avon bardziej docenia :). 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka