Jeszcze dziś prawie mnie nie ma, bo kończyliśmy remont sypialni. Mąż gipsował i szlifował do czwartej rano. Teraz już jest pomalowane i zostały tylko sprawy kosmetyczne, nudne sprawy. Dlatego mam dla Was coś innego niż wpis pamiętnikowy...mam kolejny prezent na gwiazdkę, z którego ucieszyłaby się i płeć męska i damska.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą olejek arganowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą olejek arganowy. Pokaż wszystkie posty
środa, 11 listopada 2015
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)
