wtorek, 12 września 2017

HIT NADCHODZĄCEGO ROKU - CZAROMAROWNIK...

Kochane kobietki - przed Wami szósta edycja CzaroMarownika, kalendarza stworzonego przez Wydawnictwo Kobiece dla kobiet, dla każdej z nas. Co tym razem w nim znajdziemy? Co nas zachwyci? Zapraszam na post.

CzaroMarownik to magiczne kalendarium stworzone z myślą o wszystkich, którzy szukają czegoś więcej niż zwykłego kalendarza. Piąta edycja CzaroMarownika sprawi, że 2017 rok będzie dla ciebie wyjątkowy i pełen magicznej inspiracji na każdy dzień. Tradycyjnie CzaroMarownik zawiera kalendarz księżycowy z oznaczeniem poszczególnych faz, profesjonalny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, opisy specjalnie przygotowanych rytuałów magicznych, wykazy ważnych świąt magicznych oraz przydatne w praktyce magicznej informacje zebrane w formie przystępnych tabel i wykresów. Poza dokładnym oznaczeniem ważnych dat i miejscem na notatki każda strona kalendarza zawiera ciekawy artykuł. Znajdziesz tu wiele magicznych ciekawostek, ale także przepisy na zdrowe dania, porady jak zadbać o ciało i duszę oraz receptury na naturalne kosmetyki. CzaroMarownik 2017 to ponad 200 stron magii zamknięte w pięknej i praktycznej oprawie, która sprawi, że korzystanie z kalendarza będzie łatwe i przyjemne. Dzięki niemu nowy rok będzie naładowany pozytywną energią, która poprowadzi cię do dokonania pozytywnych zmian w twoim życiu.

Przy moim biegającym trybie życia i tysiącom spraw do załatwienia i tysiącom terminów, kalendarz/notatnik jest dla mnie rzeczą niezbędną. Zapisuje w nim wszystkie daty, wizyty u lekarza, a czasem pomysły na posty na blogu.  Każdego roku mam dwa - jeden w telefonie, a drugi papierowy, gdyby ten pierwszy się rozładował. Po za tym papier to papier - uwielbiam papierowe kartki i moje pismo na nich. Na kolejny rok taki kalendarz otrzymam od Wydawnictwa Kobiecego. Kalendarz ten jest tak fajny, że chcę się z Wami podzielić opinią o nim.

Co rzuca się w oczy w pierwszej kolejności? Oczywiście okładka, która potrafi zaintrygować, a jednocześnie jest wyjątkowo elegancka. Na zdjęciu tego nie widać, ale twarda okładka pięknie połyskuje ozdobną folią  Mówią żeby nie oceniać książki po okładce jednak w tym przypadku można śmiało nie stosować się do tegoż powiedzenia., bo środek również zachwyca i zaczarowuje :). Format kalendarza nadaje się w sam raz do kobiecej torebki.Oprócz standardowego podziały na dni, tygodnie i miesiące, mamy też wiele porad  na temat zdrowia, urody oraz znajdziemy w CzaroMarowniku mnóstwo porad na życie, są też przepisy na pyszne dania i przekąski.  Te z nas, które interesują się horoskopami również znajdą coś dla siebie, bo w kalendarzu jest horoskop dla każdego znaku zodiaku na cały rok. Dowiemy się też wiele o fazach księżyca, zasadach Feng Shiu, magicznych kamieniach i świecach. Z całą pewnością zaskoczy Was też kilka zasad dotyczących pisania listów - tak, tak, w dobie internetu, sms - ów i maili, listy zostały trochę zapomniane, więc warto o nich poczytać. Kobiety z Wydawnictwa Kobiecego zadbały też o sporą ilość miejsca na notatki.


Kochane Kobietki - CzaroMarownik to niesamowicie optymistyczny kalendarz dla kobiet, jednak i mężczyźni będą Wam zaglądać przez ramię i zazdrościć:). Polecam i dziękuję za kolejną, świetną pozycję Wydawnictwa Kobiecego.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka