niedziela, 17 września 2017

JESIEŃ NIE MUSI BYĆ SZARA...Jesień to moja ulubiona pora roku. Jednak nie wszyscy podchodzą do niej z taką euforią jak  ja. Często kojarzy się z szarugą, deszczem i szarzyzną na ulicach, związaną z szarymi płaszczami, kurtkami itd. Czy musi tak być? Czy biel jest zarezerwowana dla innych pór roku?
Jak widać na załączonych zdjęciach, nawet w deszczu kolor biały potrafi się sprawdzić - a mówią, że taki niepraktyczny ;). Wełniany żakiet, który mam na sobie, uszyty został przez polską firmę, co jest wielkim plusem. Ma fason bardzo uniwersalny. Tutaj ubrałam go do zwykłych jeansów i swetra, jednak pasuje również do strojów eleganckich czy sportowych, wszystko zależy z czym go skomponujemy. Jest cienki, ale bardzo ciepły, bo to najprawdziwsza wełna.Żakiet został zaprojektowany i uszyty przez firmę Violana, która od 1995 roku istnieje na rynku polskim i zagranicznym jako producent najwyższej jakości bielizny i bluzek - taki opis widnieje na stronie firmy. Zawsze ostrożnie podchodzę do tego typu reklamy, bo pisać to każdy może, jednak w tym wypadku jakość idzie w parze z reklamą. Żakiet wykonany jest z największą starannością. Nie ma"krzywych ściegów" czy wystających nitek. Brawo Violana.
Na stronie firmy znaleźć można ogromną ilość polskich produktów, począwszy od ekskluzywnych, koronkowych majtek, przez seksowne lub sportowe koszulki, a na żakietach i bluzkach właśnie kończąc. Spora jest też ilość partnerów firmy, głównie sklepów stacjonarnych, ale on- line również. Violana jest formą rodzinną, więc nie ma mowy o "masówkach" i dziewczyny chcące być oryginalnymi, mogą bez obaw chodzić po ulicy i nie spotkają sobowtóra swoich ciuchów. 

Czy Wy znacie firmę Violana?Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka