niedziela, 21 stycznia 2018

"MIŁOŚĆ ZAPISANA W GWIAZDACH" - BRAD KRONEN...Wróżby, horoskopy i gusła towarzyszą nam od wielu pokoleń. Jedni w nie wierzą, inni traktują z przymrużeniem oka, a chyba wszyscy lubią czasem poczytać taki horoskop i porównać z rzeczywistością.
W moje ręce trafiła ostatnio książka Wydawnictwa Kobiecego pod wdzięcznym tytułem "Miłość zapisana w gwiazdach". W pierwszej chwili można by pomyśleć, że to romans czy erotyk. Nic bardziej mylnego, gdyż owa książka to poradnik o tym, jak znaleźć drugą połówkę dzięki astrologii. Ja potraktowałam ją z dystansem, chociaż coś tam może i się sprawdziło ;). Ja Lew, on Waga - sprawdźmy więc co mówią o nas horoskopy.

"Mały płomień sam w sobie nie jest w stanie wywołać wielkiego, nieopanowanego pożaru. Wystarczy jednak ten sam płomień wystawić na działanie wiatru dostarczającego zapasu tlenu, a ogień natychmiast zapłonie niczym potężna pochodnia - podobnie jak w przypadku romantycznego związku Lwa i Wagi. (...) kiedy ognisty Lew łączy miłosne siły z powietrzną Wagą, nieobliczalna natura rozprzestrzeniającego się pożaru staje się stała i złagodzona do spokojnie i równo palącego się płomienia" - cała prawda o nas :), więc coś w tym chyba jest. Szczerze mówiąc nie wiem jak to się ma do horoskopu np. chińskiego, gdzie pisze, że związek taki nie ma szans, ale jak widać "co kraj, to obyczaj". 

Będę szczera - książka ta jest raczej przeznaczona do osób stojących jeszcze przed wyborem drugiej połówki i może być jakims tam wyznacznikiem do pewnych decyzji związanych ze związkiem, aczkolwiek zawsze najwięcej do powiedzenia ma serce. 

Całość opisana jest bardzo przystępnym językiem, więc czyta się szybko i niełatwo się znudzić, nawet jeśli czytamy o znakach zodiaku, które nie mają z nami nic wspólnego. Autor pisze z wielkim poczuciem chumoru i zwraca się bezpośrednio do czytelnika, co powoduje, że czujemy się wyróżnieni i nie traktowani pretensjonalnie. Fajne jest, że znajdziemy tu wszelkie możliwe koligacje znaków zodiaku, a wraz z nimi masę ciekawych informacji i porad. 

"Miłość zapisana w gwiazdach" to świetna pozycja dla wielbicieli astrologicznych związków. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka