czwartek, 21 lutego 2019

DZIEŃ KOBIET CZYLI JAKIE KOLCZYKI PODAROWAĆ KOBIECIE...

Zdjęcie pochodzi ze strony https://lian-art.pl/pl/p/ZLOTE-KOLCZYKI-ZLOTO-PR.-585-AZUROWE-SERDUSZKA/23093864

Pokazywałam ostatnio biżuterię dla dzieci, pierścionki zaręczynowe i biżuterię ślubną, a dziś chcę Was zaprosić na wpis z propozycjami prezentu na Dzień Kobiet, którym może jakiś Pan się zainspiruje.
Złote kolczyki to biżuteria, którą żadna z pań nie pogardzi prawda? W związku z tym, mam kilka propozycji takich właśnie kolczyków. Wybierając wzory, kierowałam się zasadą "pięknie, skromnie i elegancko", a dodatkowo zadbałam o to, by wybrane przeze mnie wzory podobały się nastoletnim dziewczynom.

Zdjęcie pochodzi ze strony https://lian-art.pl/pl/p/ZLOTE-KOLCZYKI-ZLOTO-PR.-585-INFINITY-NIESKONCZONOSC/23092600
Pierwszy model przedstawia wszystkim nam znany symbol nieskończoności. Co oznacza ten symbol? Jest to symbolika ciągłej destrukcji oraz odradzania się przez wieczność, przynajmniej tak sądzili w starożytnym Rzymie. Dziś znaczy on stałość i wierność w związku, wieczną przyjaźń, artystyczną duszę i pamięć. I chyba głównie dlatego właśnie znak nieskończoności jest tak popularny. Po za tym człowiek od zawsze marzył o nieskończoności prawda? Dlatego te kolczyki jako pierwsze rzuciły mi się w oczy. Wykonane są ze złota próby 585 i wykonane są w pracowni jubilerskiej (jeśli klikniecie w link pod zdjęciem, dowiecie się dokładnie w której pracowni). Każda zakupiona para jest pakowana od razu w śliczne pudełeczko.

Drugi wzór przedstawia czterolistna koniczynę, której symboliki chyba nie muszę nikomu opisywać. Takie kolczyki podarowane swej ukochanej, córce czy po prostu przyjaciółce, z cała pewnością przyniosą jej wiele radości i oczywiście szczęścia. Również zostały wykonane ze złota próby 585, są wykonane w pracowni jubilerskiej i zostaną zapakowane w specjalne pudełeczko.

Zdjęcie pochodzi ze strony Zdjęcie pochodzi ze strony https://lian-art.pl/pl/p/ZLOTE-KOLCZYKI-ZLOTO-PR.-585-SKRZYDLA/23092594

I przed nami trzeci wzór, który jest bardzo lubiany - skrzydła anioła. W mitologi rzymskiej i greckiej to atrybut bogów. Symbolizują tez polot, polot poetycki i łatwość tworzenia. Jest to też ważny symbol w religii katolickiej oznaczający Ducha  Świętego. To ten symbol stał się w ostatnich czasach niezwykle modny w biżuterii i chętnie sięgają po niego zarówno nastolatki, jak i ich mamy czy babcie. Wykonane ze złota próby 585, wykonane w pracowni jubilerskiej i zapakowane w śliczne pudełeczko, z cała pewnością spodobają się każdej damie - małej i dużej.

Jeśli spodobały Wam się moje propozycje i chcielibyście zobaczyć więcej worów kolczyków, w rewelacyjnych cenach, to zapraszam do klikania w linki pod zdjęciami i w słowa podświetlone na niebiesko.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka