czwartek, 21 lutego 2019

KIEDY ODSZKODOWANIE JEST ZANIŻONE...

Zdjęcie pochodzi ze strony http://kancelaria-levante.pl/


Jak to jest z wypłatą odszkodowań wszyscy wiemy - w ogromnej części są one zdecydowanie zaniżone, a szary człowiek, który nie ma pojęcia jak walczyć z "wielkim" ubezpieczycielem niewiele może zrobić w pojedynkę. Czy możliwe jest więc uzyskanie dopłaty do odszkodowania?Dopłaty do odszkodowań to nadal temat mało znany, a szkoda, bo z pomocą kancelarii, które mają lata doświadczenia w tym względzie, można wygrać z nieuczciwym ubezpieczycielem i odzyskać pieniądze, które przecież należą się poszkodowanemu. Mam wrażenie, że towarzystwa ubezpieczeniowe żerują na niewiedzy ludzi i na ich strachu, stąd tak dobrze im się wiedzie. Na szczęście powoli ten proceder się kończy, właśnie dzięki kompetentnym osobom, które walczą w naszym imieniu o prawdę.

Wielokrotnie na moim blogu publikowałam już wpisy dotyczące różnego rodzaju odszkodowań, dopłat do nich itp. Za każdym razem pisałam też jak ważny jest odpowiedni dobór fachowej kancelarii, która w naszym imieniu zajmie się sprawą. Dziś kolejny raz chcę Wam to wszystko powtórzyć, bo rozmawiając z wieloma osobami, widzę, że nadal panuje nieświadomość w tej kwestii.

Aby wybrać odpowiednią kancelarię, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na to, jakich ludzi zatrudnia. Sprawdzamy więc ich doświadczenie i wygrane sprawy. Drugą rzeczą równie ważną jest podejście do potencjalnego klienta. Zazwyczaj wszystko wygląda tak, że dzwoni przedstawiciel kancelarii, informuje żeby wysłać komplet dokumentów i kancelaria po zaznajomieniu się z nimi albo przyjmuje sprawę, albo nie. Krótko, zwięźle i na temat, a gdzie w tym wszystkim jest człowiek i jego historia? Ze świeczką można szukać prawników, którzy oprócz dolarów w oczach, mają czas, by wysłuchać losów człowieka, które wielokrotnie zmieniają cały stan rzeczy. Wiecie jak wyglądają kartoteki lekarskie? To suche fakty, albo wręcz połowa z nich i potem kancelaria ma z takiej dokumentacji coś wywnioskować? Dlatego tak ważna jest wcześniejsza rozmowa. Szukajcie więc kancelarii z ludzkim podejściem.

W dobie internetu niezwykle ważne też jest, aby prawnicy mieli ogólnokrajowy zasięg i nie ograniczali się tylko do swojej miejscowości i jej okolic. Dzięki temu mamy duży wybór odpowiedniej firmy wśród wielu innych. I wiecie co jeszcze jest ważne - uczciwość, o którą tak ciężko w dzisiejszych czasach. Dla mnie uczciwość niejednokrotnie znaczy więcej niż pieniądze.

Zapytacie skąd możemy wiedzieć te wszystkie rzeczy, skoro na każdej stronie różnych kancelarii piszą wszystko w samych superlatywach? Oczywiście z opinii osób, które korzystały już z usług zespołu specjalistów, który mamy na oku, a takie opinie możemy znaleźć w internecie. Swoją drogą, w internecie można znaleźć wszystko ;). 

Klikając w link pod zdjęciem lub w słowa podświetlone na niebiesko możecie przenieść się na stronę jednej ze sprawdzonych kancelarii.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś. Twoja obecność jest moją motywacją. Zapraszam.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka